Posiadłość z duchami? Niekoniecznie z Luigim w roli głównej! (Ghostanoid)

Jeśli nagrałeś się już w Luigi`s Mansion 3 i nadal…

4 stycznia 2021

Jeśli nagrałeś się już w Luigi`s Mansion 3 i nadal masz niedosyt związany z likwidowaniem duchów w opuszczonej rezydencji, mamy dla ciebie świetną propozycję! Co prawda duchy i posiadłość (a konkretnie hotel w przypadku nowej produkcji) to jedyne podobieństwa, ponieważ Ghostanoid to zupełnie inny gatunek.

 

Tytuł, o którym tutaj mowa to tzw. block-breaker, który zadebiutuje na Switchu w drugiej połowie stycznia. Produkcja czerpie pełnymi garściami z klasycznych produkcji, takich jak Arkanoid. Naszym zadaniem jest odbijanie piłeczki znajdującą się na dole ekranu platformą i niszczenie bloków, a jednocześnie likwidowanie duchów.

 

Zgodnie z listą zawartości znajdującą się w eShopie, tytuł będzie posiadać:

 

– Grafikę HD;
 
– Bogactwo efektów specjalnych;
 
– 3 doskonale zaprojektowane światy;
 
– 75 poziomów + 3 sekretne;
 
– Sporo obiektów do zniszczenia;
 
– Przebiegłe duchy;
 
– 13 rodzajów bonusów.

 

Tytuł będzie dostępny w eShopie od 21 stycznia, a obecnie można już składać zamówienia przedpremierowe. Cena regularna to 28 zł, natomiast do 20 stycznia obowiązuje przecena do 19,88 zł.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *