NewsRecenzja
NewsArtykuł

PowerWash Simulator od 31 stycznia dostępne na Nintendo Switch. Gra otrzyma darmowy crossover z Tomb Raider

PowerWash Simulator jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 31 stycznia zadebiutuje…

18 stycznia 2023

PowerWash Simulator jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 31 stycznia zadebiutuje na Nintendo Switch podało Square Enix oraz FuturLab. Tego samego dnia na wszystkich platformach pojawi się darmowy pakiet specjalny Tomb Raider.

 

 

PowerWash Simulator to świetnie przyjęty przez graczy symulator „czyściciela” który za pomocą wszelakich karcherów, pomp i innych narzędzi sprząta kolejne lokacje od zwykłych domów, przez diabelski młyn po zagubione miasto. Sklep Steam zachęca do zakupu wersji na PC „Przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami. Dotychczas dostępny wyłącznie na komputerach i Xbox’ach symulator już ostatniego stycznia ukaże się na Nintendo Switch oraz konsolach Sony.

Produkcja oferuje tryb fabularny, tryb kariery, a także rozgrywkę multiplayer zarówno online, jak i kooperacyjnie offline.

 

Twórcy wraz z ogłoszeniem Switchowej wersji powiadomili, że premiera na nowych platformach pokryje się z wydaniem darmowego DLC „Tomb Raider Special Pack”. Da on graczom pięć nowych poziomów w uniwersum Lary w tym jej ogromną posiadłość.

Odnosząc się do ogłoszenia, główny projektant gry Dan Checker powiedział: „Tworzenie specjalnego pakietu Tomb Raider było zaszczytem i fantastycznym doświadczeniem. Nie możemy się doczekać, aż gracze zbliżą się do Croft Manor i odkryją jego liczne sekrety!”

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *