NewsRecenzja
NewsArtykuł

Prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery oraz sugerowaną cenę Metro Redux na Nintendo Switch

Już nie pierwszy raz na łamach portalu informujemy naszych czytelników…

14 stycznia 2020

Już nie pierwszy raz na łamach portalu informujemy naszych czytelników o planowanym porcie Metro Redux w wersji na Nintendo Switch. Na początku miesiąca informowaliśmy o ocenieniu  pakietu Metro Redux przez PEGI, co sugeruje, że wkrótce powinna odbyć się premiera na hybrydowej konsoli od Nintendo. Tym razem znany francuski sklep WT&T dodał do swojej oferty Metro Redux ujawniając prawdopodobną cenę i datę premiery.

 

Oferta zaprezentowana przez WT&T aktualnie nie zawiera jeszcze podglądu oficjalnej okładki, ale dzięki niej otrzymujemy inne ciekawe informacje. Kolekcja Metro Redux miała by pojawić się na Switchu 28 lutego i kosztować 49.99 euro – sporo. Mimo ze nic jeszcze nie zostało potwierdzone ani przez Deep Silver, ani przez Nintendo ( podczas Direct ?!) wiarygodności tej oferty zwiększa nadanie jej kodu EAN.

 

Sklep WT&T niejednokrotnie ujawniał ukrywane przez wydawców informacje o planowanych wydaniach nowych gier na Switcha. Najbardziej znanym przypadkiem było umieszczenie w swojej ofercie Wiedźmin 3 dla Nintendo Switch pod koniec 2018 roku na pól roku przed oficjalna zapowiedzią ze strony CD Projekt RED i Nintnedo!

 

Metro Redux zawiera ulepszone wersje Metro 2033, jak i Metro Last Light. Na bieżąco będziemy dla was raportować kolejne informacje w tym temacie, mając nadzieje na oficjalne potwierdzenie tego pakietu w przeciągu kilku-kilkunastu najbliższych dni.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *