Apex Legends Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Premiera Apex Legends na Nintendo Switch została przesunięta na przyszły rok

Jak dobrze wiemy, Apex Legends miało trafić na Nintendo Switch…

23 października 2020

Jak dobrze wiemy, Apex Legends miało trafić na Nintendo Switch do końca aktualnego roku. Jednak w  specjalnie wydanym oświadczeniu przez Respawn Entertainment i EA dowiadujemy się, że premiera została właśnie przełożona na przyszły rok.

 

Chad Grenier, dyrektor gry Apex Legends podzielił się następującymi informacjami w temacie Switchowej wersji:

 

Po drugie, jeśli chodzi o graczy korzystających z Nintendo Switch – wciąż intensywnie pracujemy nad portem, lecz by oddać grze sprawiedliwość i zaprezentować taki produkt, na jaki gracze Nintendo Switch zasługują, nasz zespół potrzebuje nieco więcej czasu. Ten rok postawił przed nami nowe, niespodziewane wyzwania (mówiąc łagodnie). Nie chcemy się z niczym spieszyć.
 
Posiadacze konsoli Switch mogą oczekiwać, że gra będzie dla nich dostępna w przyszłym roku. Oczywiście kiedy gra Apex Legends pojawi się na konsoli Switch, będzie posiadała wsparcie dla rozgrywki międzyplatformowej, najnowszą zawartość sezonową oraz pełną zgodność funkcji z innymi wersjami gry.
 
Nie możemy się doczekać, aż oddamy Apex Legends w wasze ręce (lub na dyski waszych konsol Nintendo Switch).
 
Do zobaczenia wkrótce i dziękujemy za zrozumienie.

 

Aktualizacja informuje również, że Apex Legends wyląduje na platformie Steam już 4 listopada. Początkowo wersje na Nintendo Switch i Steam miały pojawić się na rynku równocześnie, jednak z uwagi na konieczne opóźnienie hybrydowej wersji, tym świetnym battle royalem będą mogli cieszyć się wyłącznie użytkownicy jednej platformy.
 

Apex Legends cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Switch społeczności, dlatego będziemy mieć ten tytuł cały czas na oku. Gdy tylko wypłyną nowe niuanse w tym temacie, niezwłocznie się nimi z wami podzielimy.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *