Shantae and the Seven Sirens Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ręcznie rysowana gra Shantae and the Seven Sirens zadebiutuje w maju

Shantae and the Seven Sirens, kolejna część z znanej serii…

27 marca 2020

Shantae and the Seven Sirens, kolejna część z znanej serii platformówek w której wcielamy się w tytułową Shantae pół-dżina za którą odpowiada WayForward pojawi się 28 maja na Nintendo Switch. Wydawca poinformował nas o tym za pośrednictwem zupełnie nowego zwiastuna:

 

 

Seven Sirens to piąta gra z serii, po oryginalnym Shantae wydanym w 2002 roku na GameBoy Color, Shantae: Risky’s Revenge, Shantae and the Pirate’s Curse oraz Shantae: Half-Genie Hero. Ostatnia z wymienionych gier, Half-Genie Hero od trzech lat jest dostępna dla posiadaczy Nintendo Switch.

 

Główna bohaterka wyposażona zostanie w zupełnie nowe umiejętności i funkcje transformacji. Podczas swojej podróży spotka ona nowych przeciwników oraz potężnych boss’ów przemierzając wykreowany przez twórców świat nad i pod powierzchnią morza.

 

Jak zostało wcześniej ogłoszone, Limited Run Games będzie odpowiadać fizyczną wersję Shantae and the Seven Sirens. Produkcja otrzyma wersję standardową jak i kolekcjonerską. Edycja cyfrowa w najbliższym czasie powinna trafić do oferty Nintendo Switch eShop jako pre-order w kwocie 29,99 $. 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *