Ruined King: A League of Legends Story Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Riot Games niespodziewanie wydało dzisiaj Ruined King: A League of Legends Story na Nintendo Switch

Gracze lubią takie niespodzianki! Riot Forge/Riot Games ogłosiły, że Ruined…

16 listopada 2021

Gracze lubią takie niespodzianki! Riot Forge/Riot Games ogłosiły, że Ruined King: A League of Legends Story, turowa gra RPG od dewelopera Airship Syndicate, twórców Battle Chasers: Nightwar i Darksiders: Genesis  jest już dostępna na Nintendo Switch. 

 

 

Ruined King: A League of Legends Story zostało zaprezentowane i automatycznie wydane na Switcha podczas specjalnego wydarzenia, gdzie Riot Forge podzieliło się szczegółami na temat kolejnych tytułów na licencji League of Legends. Ruined King to turowa gra RPG dla jednego gracza pozwalająca śledzić losy wielu bohaterów znanych z League of Legends – w tym Miss Fortune, Yasuo, Ahri – podczas poszukiwania źródła śmiercionośnej mgły zwanej Czarną Mgłą.

Warto dodać, że Ruined King nie jest jedyną grą na licencji, która dzisiejszego dnia zawitała na Nintendo Switch. Twórcy wprowadzili do sklepu eShop także Hextech Mayhem: A League of Legends Story — rytmiczną platformówkę w uniwersum LoL.

 

Grę Ruined King: A League of Legends Story można zakupić cyfrowo w kwocie 119,99 złotych. Hextech Mayhem nie ma jeszcze ustalonej dokładnej ceny w europejskim eShopie, ale cena dla tego tytułu będzie o wiele mniejsza i powinna wynieść około 35 złotych.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *