Rocket League Nintendo Switch F2P
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Rocket League przechodzi na model F2P już w przyszłym tygodniu!

Na początku tego roku ogłoszono, że w Rocket League będzie…

15 września 2020

Na początku tego roku ogłoszono, że w Rocket League będzie można grać wkrótce za darmo. Futurystyczna wariacja piłki nożnej i samochodów RC wskoczy do modelu free-to-play już 23 września, co zostało właśnie ogłoszone. Powiadomienie zawiera również nowy zwiastun filmowy:

 

 

Psyonix właśnie ogłosili „ponowną” premierę ich wielkiego hitu, który przyciągnął miliony graczy. 23 września od godziny 16:00 Rocket League będzie dostępna zupełnie za darmo dla wszystkich posiadaczy Nintendo Switch. Ale to nie jedyne niespodzianki, które przygotowali twórcy gry.

 

Już jutro pojawi się najnowsza aktualizacja dla obecnych graczy. Ta aktualizacja niejako przygotuje grę przejście na model F2P, a także wprowadza nowe funkcje i ulepszenia, które pokochają nowi jak i aktywni gracze. Wszyscy obecni właściciele gry otrzymają status „Legacy” i pakiet elementów kosmetycznych dla pojazdów. Aktualizacja wprowadzi także obiecywaną od dawna progresję międzyplatformową umożliwiającą połączenie wszystkich platform do gier z kontem Epic Games Store w celu przechodzenia między progresami na różnych platformach.

 

Wraz z przejściem na darmowy model Rocket League wystartuje z zupełnie nowym systemem sezonowym. Twórcy zapewniają o poprawionej formule turniejów oraz specjalnych wyzwań, za których ukończenie gracz otrzymywać będzie określoną ilość punktów PD oraz specjalne przedmioty i elementy kosmetyczne. Dodatkowo jeśli między 23 września, a 23 października dodasz Rocket League do swojej biblioteki na Epic Store otrzymasz kupon EGS o wartości 10$ (lub jego równowartości) do wykorzystania w sklepie Rocket League.

 

Psyonix nie tak dawno ogłosił, że posiadacze Nintendo Switch nie będą musieli posiadać subskrypcji usługi Nintendo Switch Online swojej konsoli, aby grać w Rocket League przez internet. Jest to jednak standardowe dla wszystkich gier free-to-play na konsoli Nintendo tj. Fortnite, Paladins czy World of Tanks Blitz.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *