NewsRecenzja
NewsArtykuł

Sabre Interactive tworzą kolejne porty, które „zaskoczą” użytkowników Nintendo Switch!

Firmę Sabre Interactive mogliśmy nie raz poznać jako ekspertów w…

26 maja 2020

Firmę Sabre Interactive mogliśmy nie raz poznać jako ekspertów w przenoszeniu gier na Nintendo Switch. Dzięki ich fachowej dłoni porty takich gier jak Vampyr, Call of Cthulhu, czy najbardziej ambitny projekt w postaci Wiedzmin 3: Dziki Gon w sukces którego tak naprawdę nikt nie wierzył, trafiły na konsolę Nintendo. Wielu nazywa ich cudotwórcami, a jak się okazuje specjaliści w swojej dziedzinie mają jeszcze sporo niespodzianek dla wszystkich użytkowników Switcha.

 

W wywiadzie dla Wccftech, CEO Matthew Karch powiedział, że w Nintendo Switch drzemie jeszcze sporo niewykorzystanego potencjału. Wspomina on również o kilku kolejnych tytułach, które „zaskoczą” wszystkich nabywców Nintendo Switch.

 

Jesteśmy wielkimi fanami Nintendo Switch i uważamy, że wciąż istnieje duży potencjał w sprzęcie i platformie. Do tej pory odnieśliśmy ogromny sukces, wprowadzając wiele tytułów na Switch, i nadal rozwijamy się dla tej platformy. Uważamy, że programiści mogą jeszcze więcej wyciągnąć sprzętu Switch i uważamy, że fani będą zaskoczeni niektórymi z nadchodzących tytułów.

 

Z aktualnie zapowiedzianych tytułów wiemy, że Sabre pracuje nad przeniesieniem Crysis: Remastered oraz World War Z na platformę Nintendo Switch. Matthew Karch w tym samym wywiadzie twierdzi , że „Nadchodząca wersja World War Z na Switcha jest tak naprawdę trudniejsza niż port Wiedźmina 3!”.

 

Jesteśmy jakie „tajemnicze” projekty dla Nintendo Switch tworzone są w siedzibie Sabre Interactive. Gdy tylko jakieśkolwiek informacje w tej sprawie wypłyną na światło dzienne na pewno o tym od nas usłyszycie!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *