Saints Row IV: Re-Elected Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Saints Row: IV – Re-Elected zawita na Nintendo Switch 27 marca!

Wydawca Deep Silver we współpracy z Koch Media Polska ogłosili…

4 lutego 2020

Wydawca Deep Silver we współpracy z Koch Media Polska ogłosili wydanie portu Saints Row: IV – Re-Elected na Nintendo Switch. Czwarta cześć tej zwariowanej serii będzie dostępna w sprzedażny w wersji fizycznej jak i cyfrowej 27 marca.

 

 

Wersja Saints Row: IV – Re-Elected na Switcha zawierać będzie wszystkie 25  DLC wydane dotychczas dla tej gry. W skład tego zestawu wchodzą także dwa spore rozszerzenia: Enter The Dominatrix i How The Saints Save Christmas.

 

Saints Row IV będzie drugim podejściem serii dla Switchowych graczy. W zeszłym roku hybrydowa konsola Nintendo otrzymała Saints Row The Third, które cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród społeczności Switch-graczy.

 

W wybranych sklepach do zamówień przedpremierowych będzie dodawany limitowany „Zestaw Prezydenckich Przypinek Saints Row”.

 

Saints Row IV Nintendo Switch przypinki

 

Opis gry Saints Row: IV – Re-Elected:

Jesteś prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki i musisz uratować mieszkańców Ziemi. Szef Świętych został wybrany na urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale Święci dopiero się rozkręcają.

Po przerażającej inwazji obcych na Ziemię, której przewodzi podły przywódca Zinyak, Święci zostają przeniesieni do dziwacznej symulacji miasta Steelport. Z pomocą nowych, a także dobrze znanych, ziomków i arsenałem supermocy oraz dziwnych broni muszą walczyć o wyswobodzenie ludzkości z mentalnych oków kosmicznego dziadka Zinyaka.

Święci przenieśli się z melin narkotykowych do penthouse’ów, a w końcu i do Białego Domu – teraz jednak musicie wybawić świat przed Zinyakiem i jego imperium obcych, ratując ludzkość w najbardziej szalonej grze z otwartym światem w historii, po raz pierwszy na Nintendo Switch™.

Gra Saints Row: IV – Re-Elected ukaże się na konsolę Nintendo Switch już 27 marca. Więcej informacji znajdziesz na jej oficjalnej stronie.

 

Opis pochodzi z informacji prasowej przesłanej przez Koch Media Polska


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *