NewsRecenzja
NewsArtykuł

Shantae 5 to od teraz Shantae and the Seven Sirens. Sporo nowych informacji

Na początku tego roku WayForward Technologies ogłosiło Shantae 5, kolejną…

15 sierpnia 2019

Na początku tego roku WayForward Technologies ogłosiło Shantae 5, kolejną cześć z serii dwuwymiarowych platformówek. Dotychczas nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji na temat tej produkcji, aż do dzisiaj. Developer postanowił zmienić roboczy tytuł Shantae 5 na oficjalny Shantae and the Seven Sirens.

 

Gra działać będzie na tym samym silniku, co wydane w 2016 roku Shantae: Half-Genie Hero. Do Shantae and the Seven Sirens ma zostać wprowadzone sporo nowości , w tym efekty wizualne 4K, nowy interfejs użytkownika, całą masę nowych postaci i oczywiście jeszcze więcej transformacji. Co ciekawe, WayForward obiecuje także „połączony” świat, co sugeruje, iż do Seven Sirens mogą powrócić poziomy w stylu Metroidvania znane z poprzednich tytułów Shantae.

 

Producent opublikował kilka pierwszych screenshotów, które prezentują ich najnowszy tytuł w akcji:

 

 

Według WayForward w Shantae and the Seven Sirens bohaterowie wyruszą w daleką krainę w poszukiwaniu pozostałych Half-Genie. Shantae, Rotty, Sky i spółka udadzą się w kolejną niezapomnianą przygodę, podczas której poznasz zupełnie nowych przyjaciół i wrogów, w tym tytułowe „siedem syren”. Podczas eksploracji tego nowego „nieliniowego, połączonego” świata, Shantae odkryje nowe tańce, wykorzysta nowe umiejętności, będzie cieszyć się mini-grami i zaangażuje się w epickie bitwy z bossami.

 

Dodatkowe informacje o Shantae and the Seven Sirens tj. sugerowana cena i data premiera zostaną ogłoszone w m najbliższym czasie.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *