DC Justice League NIntendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Skierowana do młodszych graczy gra DC Justice League trafi w 2023 roku na Nintendo Switch

Wydawca Outright Games ogłosił nową grę DC Justice League skierowaną…

20 maja 2022

Wydawca Outright Games ogłosił nową grę DC Justice League skierowaną do młodszej publiczności. Na dzień dzisiejszy oprócz krótkiego trailera nie udostępniono żadnych szczegółów dotyczących rozgrywki ani mechaniki. 

 

 

Gra DC Justice League, za którą odpowiada studio PHL Collective  nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale ma zostać wydana w 2023 roku na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 i oczywiście Nintendo Switch. Gra będzie przeznaczona dla jednego gracza lub dwóch w trybie lokalnego co-op. Nie ogłoszono pełnej obsady zmierzającej gry, jednak z opublikowanego zwiastuna wynika, że tacy superbohaterowie jak Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, czy Flash będą dostępni w nowej grze na licencji Ligi Sprawiedliwości. Nadchodząca produkcja jest opisywana jako przygodowa gra przygodowa dla całej rodziny.

 

Outright Games w swoim ogłoszeniu dodaje, że w grze nie będzie płatnych treści. Jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że gra będzie wspierana przez twórców wszelakimi dodatkami. Biorąc pod uwagę portfolio tego wydawcy będzie to jedna z kolejnych gier familijnych.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *