Sonic Fortiners
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Sonic Frontiers na 7-minutowym materiale z rozgrywki przedstawiającym piękny, otwarty i zarazem pusty świat

Sega udostępniła obszerną siedmiominutową rozgrywkę z nadchodzącego Sonic Frontiers. No…

1 czerwca 2022

Sega udostępniła obszerną siedmiominutową rozgrywkę z nadchodzącego Sonic Frontiers. No i gra prezentuje się naprawdę ładnie, jednak zapewne zapis z gry pochodzi z wersji na next-gen’a lub PC. Dobrze wiemy, jak Frontiners będzie wyglądać na Switchu…

Cały zwiastun rozgrywa się na ogromnym otwartym terenie przemierzanym przez niebieskiego jeża. Sonic biega, skacze, jeździ po szynach i zbiera pierścienie, czyli wykonuje dobrze nam znane ze wcześniejszych gier czynności. Sonic Frontiers zaoferuje w pełni otwarty świat, w którym gracze walczą z wrogami i odkrywają kolejne wyspy Starfall, z krajobrazami lasów, pustyń, czy równin. To co widzimy na opublikowanym filmie robi naprawdę spore wrażenie,  jednak czy tylki mi wydaje się, że świat jest aż zanadto pusty i wymarły?

Druga sprawa, Sonic i otwarty świat nie jak do siebie pasują. Gdyby ktoś pokazał mi owe video i nie powiedział, że to oficjalny materiał strzelałbym w jakiś fanowski mod do BOTW, czy Xenoblade Chronicles na silniku Unreal. Powaga.

 

Sonic Frontiers nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Jednak wedle ostatnich informacji oczekiwana gra przez fanów jeża i nie tylko ma ukazać się na Nintendo Switch i innych platformach jeszcze w tym roku.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *