Streets of Rage 4 Mr.X Nightmare
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Streets of Rage 4 otrzyma ogromne płatne DLC „Mr. X Nightmare”

Nie tak dawno wspominaliśmy na łamach strony o wycieku informującym…

8 kwietnia 2021

Nie tak dawno wspominaliśmy na łamach strony o wycieku informującym o planowanym wydaniu DLC dla Streets of Rage 4. Tamto odkrycie właśnie zostało oficjalnie potwierdzone przez Dotemu i Lizardcube. Oznacza to po prostu jeszcze więcej mord do obicia!

 

Mr. X Nightmare – tak właśnie nazywa się płatne DLC, które ma jeszcze w tym roku powiększyć zawartość Streets of Rage 4. Najważniejszymi nowościami będzie dodanie trzech nowych postaci oraz wprowadzenie trybu Survival. Poniższe video prezentuje pierwszego z trzech bohaterów, którzy dołączą do obsady Streets of Rage 4. Powitajcie oficera Estela Aguirre (była ona jednym z boss’ów w podstawce), jednego z trzech wojowników Mr X Nightmare, który po raz pierwszy łączy siły z bohaterami Streets of Rage 4:

 

 

Nowy tryb Survival na chwilę obecną jest trochę niewiadomą, ponieważ twórcy nie powiedzieli za wiele w tym temacie. Wiadomo jedynie, że „Mr. X Nightmare wprowadzi także wyjątkowy tryb przetrwania, w którym gracze muszą podnosić i udowodnić swoje prawdziwe możliwości poprzez specjalne testy umiejętności”. Więcej informacji na ten temat ma zostać opublikowane wkrótce.

W ogłoszeniu możemy również przeczytać o kolejnej nowości dla Streets of Rage 4 – możliwości zbudowania własnego, spersonalizowanego stylu walki z nowymi ruchami, dzięki dostosowywaniu nadchodzących postaci. Ponadto istniejące postacie otrzymają również nowe ruchy i nową broń do walki. Ciemna strona mocy otrzyma również zupełnie nowych wrogów, którzy mają za zadanie uprzykrzać graczom rozgrywkę. Całość uzupełnia dodatkowe utwory muzyczne stworzone przez kompozytora Tee Lopesa.

 

Jednak to nie wszystko! Dotemu ujawniło wydanie zupełnie darmowej aktualizacji dla Streets of Rage 4, która wprowadzi coś, na co czekali hardkorowi gracze – tryb New Mania +. Oprócz tego ten darmowy update zaoferuje również tryb treningowy pozwalający doskonalić  strategie pojedynków.

 

Twórcy nie ogłosili jednak najważniejszego, czyli daty wydania oraz ceny dodatku Mr. X Nightmare. Potwierdzone jest jedynie to, że gracze będą mogli ponownie powrócić do „Ulic Wściekłości” jeszcze w tym roku. Mr. X Nightmare DLC zostanie wprowadzony do wersji gry na Nintendo Switch, PlayStation 4, PC i Xbox One.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *