The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Gameplay
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom bije rekordy sprzedaży z ponad 10 milionami egzemplarzy w trzy dni

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zadebiutowało na…

17 maja 2023

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zadebiutowało na konsoli Nintendo Switch w zeszły piątek i od tego czasu osiągnęło oszałamiającą sprzedaż ponad 10 milionów egzemplarzy w zaledwie trzy dni. Ten wyjątkowy wynik uczyniła z niej najszybciej sprzedającą się grę w historii serii, dodatkowo umacniając reputację Nintendo Switch.

 

 

Najnowszy dodatek do ukochanej serii Zelda spotkał się z uznaniem zarówno fanów, jak i krytyków, którzy chwalili wciągającą rozgrywkę, nieograniczoną eksplorację i nowe zdolności głównego bohatera. Sukces gry jest świadectwem niesłabnącej popularności serii, która urzeka graczy od ponad trzech dekad.

Rekordowa premiera The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ma miejsce wkrótce po premierze Pokémon Violet i Scarlet, które osiągnęły podobnie imponującą sprzedaż w ciągu pierwszych trzech dni na rynku. Te ostatnie sukcesy podkreślają siłę konsoli Nintendo Switch i jej zdolność do dostarczania wysokiej jakości wrażeń w grach.

Dla porównania The Legend of Zelda: Breath of the Wild oficjalnie osiągnęło sprzedaż 29,81 miliona sprzedanych sztuk do marca 2023., co oznacza, że ​​Tears of the Kingdom udało się sprzedać ponad jedną trzecią tej sprzedaży w ciągu zaledwie trzech dni.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *