Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Twórca Deadly Premonition 2 przeprasza, że ​​„skrzywdził osoby transpłciowe”. Digital Foundry wydało swój wyrok na ten tytuł!

SWERY, twórca Deadly Premonition 2, przeprosił za problematyczne sceny transpłciowe…

14 lipca 2020

SWERY, twórca Deadly Premonition 2, przeprosił za problematyczne sceny transpłciowe w grze wydając specjalne oświadczenie na Twiterze. Potwierdził także plany przepisania dyskryminujących scen, jednak nie podał dokładnych szczegółów.

 

 

Krytyka skierowana przeciwko grze Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise wskazywała, że ​​postacie w grze, w tym główny bohater Francis York Morgan, często używa niepoprawnych zaimków lub „martwego imienia” (imienia przypisanego przy urodzeniu). Fani zarzucają twórcy, iż sytuacja pojawia się kilkukrotnie w czasie gry.

 

To nie jedyny problem dopiero co wydanej kontynuacji Deadly Premonition na którą narzekają fani. Problemy z wydajnością oraz niestabilny framerate to główne utrudnienia w czerpaniu radości z rozgrywki. Wydawca Rising Star zapewnił nas w zeszłym tygodniu o pracach nad łatką mającą za zadanie naprawić ten problem:

 

 

Chcielibyśmy oficjalnie wyjaśnić, że zespół programistów nieustannie pracuje nad poprawą tytułu, a łatki są w przygotowaniu.

 

Podobnego zdania jest zespół Digital Foundry, który rozłożył ten tytuł na części pierwsze i wydał własną analizę video wskazując na główne problemy techniczne.

 

 

Nie bez powodu Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise nazywane jest najgorszą/najlepszą grą tego roku. Nasza recenzja tego tytułu powinna w ciągu kilku najbliższych dni zostać opublikowana na łamach serwisu!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *