NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch otrzymał patch poprawiający grafikę oraz umozliwia cross-save z PC

Zapowiadana od jakiegoś czasu przez Saber Interactive aktualizacja dla Wiedźmin…

18 lutego 2020

Zapowiadana od jakiegoś czasu przez Saber Interactive aktualizacja dla Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch ujrzała własnie dzienne światło. Najnowsza łatka wprowadza sporo nowosci do Switchowej edycji Wiedźmina w tym poprawia znacząco jakość gry oraz wprowadza możliwość cross-save z komputerami PC.

 

Aktualizacja o numerze 3.6 jest już dostepna do pobrania z europejskiego Nintendo Switch eShop. Wcześniej, dziś rano Reddit huczał od informacji pochodzących od koreańskich graczy, którzy informowali o ukazaniu sie aktualizacji na tamtejszym rynku.

 

Własnie wydany patch oferuje naprawdę sporo nowości dla Switchera. CD Projekt Red oraz Saber Interactive wprowadzili możliwość aktywacji/dezaktywacji aż 8 opcji graficznych, które potrafią zanaczaco upiekszyć Wiedźmina na Switchu. Nastepujące efekty czekaja na wszystkich ktorzy pobiora najnowszą aktualizacje:

 

  • Bloom
  • Sharpen
  • Depth of Field
  • Depth of Field for Cut-scenes
  • Chromatic Aberration
  • Water Quality
  • Foliage Visibility Range
  • Anti-Aliasing

 

Wiele z tych funkcji jest obecne w innych wersjach konsoli, ale zostały one zredukowane, przy premierowym wydaniu na Nintendo Switch. Oprócz ulepszeń wizualnych, łatka wprowadza również funkcję cross-save dla Wiedźmina 3, co oznacza, że ​​będzie możliwe importowanie zapisow gry z Steam i GOG. Co więcej, Wiedzmin 3 na Switchu obsługuje teraz także ekran dodytkowy konsoli, który może być wykorzystywany w opcjach menu oraz podczas rozgrywki w Gwinta.

 

Wyglada na to ze patch 3.6 dla Wiedzmina 3: Dziki Gon w edycji na Nintendo Switch przenosi ten fantastyczny tytuł na kolejny poziom jakości!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *