World of Tanks Blitz Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

World of Tanks Blitz w drodze na Nintendo Switch. Ten darmowy tytuł został sklasyfikowany w Tajwanie

Wydawanie rankingów przez instytucje w różnych krajach to świetne źródło…

30 lipca 2020

Wydawanie rankingów przez instytucje w różnych krajach to świetne źródło przecieków niezapowiedzianych jeszcze gier. Tym razem Tajwańska Rada ds. Klasyfikacji wydała ocenę dla World of Tanks Blitz dla Nintendo Switch. Przybliżona data wydania nie została jednak zawarta.

 

World of Tanks Blitz to mobilna wersja niezwykle popularnych „czołgów” działających w systemie free-to-play stworzone przez białoruskie studio Wargaming. Zabawa polega na walce historycznych maszyn w różnych trybach, maksymalnie w bataliach 7×7 oraz odpowiednim rozwojem naszego hangaru. Tytuł oferuje rozgrywkę cross-platformową między wszystkimi platformami na które WoT: Blitz został wydany (Android, iOs oraz PC). Oczywiście jak to ma miejsce w niemal każdej darmowej produkcji, World of Tanks Blitz oferuje szereg mikropłatności, a za gotówkę możemy kupić m.in. abonament Premium, specjalne wersje czołgów, czy  amunicję o większej sile. Na dzień dzisiejszy tytuł oferuje ponad 300 historycznych czołgów oraz 26 aren bitewnych.

 

Wystawiona ocena dla World of Tanks Blitz dla Nintendo Switch powinna w ciągu najbliższych kilku tygodni przerodzić się w oficjalną zapowiedź ze strony producentów. Zakończenie klasyfikacji dla tego tytuły oznacza, że przenoszenie portu na Switcha zmierza ku końcowi.

 

Kolejna tak popularna darmowa produkcja dla Nintendo Switch na pewno spotka się z wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników konsoli. Czekamy na więcej informacji w tym temacie!

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *