Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Wypróbuj EA Sports FC 24 za darmo dzięki abonamentowi Nintendo Switch Online

Interesujący news dla fanów piłki nożnej i posiadaczy Nintendo Switch!…

15 lutego 2024

Interesujący news dla fanów piłki nożnej i posiadaczy Nintendo Switch! EA Sports FC 24, jedna z najpopularniejszych gier sportowych, została udostępniona w ramach Game Trials dla subskrybentów abonamentu Nintendo Switch Online. Gra będzie dostępna za darmo przez okres jednego tygodnia, co daje fanom okazję do wypróbowania tej ikonicznej produkcji na własnej konsoli.

 

 

Nintendo Switch Online to płatna subskrypcja, która oferuje użytkownikom dostęp do szerokiej gamy korzyści, w tym trybu online, kolekcji klasycznych gier m.in. NES, SNES, czy GameBoy oraz ekskluzywnych ofert. Teraz, subskrybenci mają dodatkowy powód do radości – EA Sports FC 24 dołącza do imponującej listy gier udostępnionych przez Game Trials.

Game Trials to unikalna inicjatywa, która umożliwia subskrybentom Nintendo Switch Online wypróbowanie pełnej wersji wybranej gry na ograniczony czas. W przypadku EA Sports FC 24, gracze mogą korzystać z gry bez żadnych ograniczeń przez cały tydzień od dzisiaj. To doskonała okazja dla piłkarskich fanatyków, aby doświadczyć emocji i adrenaliny związanych z wirtualnym futbolem.

Gra EA Sports FC 24, stworzona przez renomowane studio EA Sports, oferuje licencjonowane rozgrywki piłkarskie z czołowymi klubami, ligami i zawodnikami z całego świata. Realistyczna grafika i dopracowane mechaniki sprawiają, że rozgrywka jest niezwykle przyjemna i autentyczna.

Aby skorzystać z Game Trials w ramach subskrypcji Nintendo Switch Online, wystarczy pobrać grę z oficjalnego sklepu Nintendo eShop i rozpocząć rozgrywkę. Po upływie tygodnia, dostęp do gry zostanie zablokowany, ale gracze mogą zdecydować się na zakup pełnej wersji, aby kontynuować swoje przygody z EA Sports FC 24.

Nie przegapcie okazji, aby bezpłatnie zanurzyć się w świat wirtualnego futbolu. Liczne kluby, emocjonujące mecze i świetna zabawa czekają na Was w EA Sports FC 24 w ramach Game Trials dla subskrybentów abonamentu Nintendo Switch Online. Cieszcie się swoim ulubionym sportem na swojej konsoli Nintendo Switch już teraz!


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *