Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Zapowiedziano Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & The Secret Key. Zakończenie trylogii ukaże się w lutym 2023 r.

Wydawca Koei Tecmo i deweloper Gust oficjalnie ogłosili Atelier Ryza…

14 września 2022

Wydawca Koei Tecmo i deweloper Gust oficjalnie ogłosili Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key. Zakończenie historii Ryzy poznamy 24 lutego 2023 roku na Nintendo Switch.

 

 

Alchemist of the End & the Secret Key to trzecia gra z serii, która rozpoczęła się od Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout w 2019 roku, a następnie była kontynuowana przez Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy w 2021 roku. Fakt, że Ryza dostanie trylogię, nie powinien dziwić, biorąc pod uwagę, że jest ona obiektywnie najpopularniejszą bohaterką w historii serii.

 

Chociaż zwiastun  nie zawierały zbyt wielu szczegółów, wygląda na to, że dzisiaj w ramach Tokyo Game Show na oficjalnym kanale Koei Tecmo poznamy więcej informacji dotyczących Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key.

 

Poprzednie dwie gry z serii Atelier Ryza recenzowaliśmy na łamach Nintendoswitch.pl. Przygody młodej alchemiczki w Ever Darkness & the Secret Hideout zgarnęły ocenę „8”, a kontynuacja Lost Legends & the Secret Fairy wysokie 9/10.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *