Pokemon Nintendo Switch Online

Złap je wszystkie, razem z Eneba i abonamentem Nintendo Switch Online!

Hej, chcesz zagrać w najnowsze gry z serii Pokémon, Brilliant…

12 listopada 2021

Hej, chcesz zagrać w najnowsze gry z serii Pokémon, Brilliant Diamond i Shining Pearl razem z przyjaciółmi? Wiemy, że chciałbyś przekonać się, kto jest najlepszym trenerem Pokémon w Sinnoh. Spróbuj swoich sił z abonamentem Nintendo Switch Online! Jeśli chciałbyś tanio opłacić abonament, to nie ma lepszego miejsca niż najszybciej rozwijający się rynek gier online — Eneba.

Pokémon, wraz z Mario, Zeldą i Metroid to najpopularniejsze serie dostępne na Nintendo, w skład których wchodzą liczne odsłony dostępne na wiele różnych systemów Nintendo. Wraz z sukcesem Nintendo Switch, producentowi udało się zremasterować wiele klasycznych tytułów, w tym również Pokemony.

 

Brilliant Diamond i Shining Pearl

Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl to remake gier dostępnych uprzednio na Nintendo DS. Najbardziej w oczy rzuca się nowa szata graficzna. Tytuł pozostaje wierny oryginałowi, obydwie gry posiadają grafikę w stylu chibi, podobną do Legend of Zelda: Link’s Awakening.

Jeśli już mowa o szacie, to w grze masz możliwość dostosować wygląd swojej postaci odpowiednio do swoich upodobań, dzięki różnym strojom i kolorom skóry. Możliwości zmiany wyglądu nie kończą się jednak na tym. Dodaj naklejki do swoich pokéballi, aby stworzyć unikatowy efekt podczas wypuszczania Pokémonów. Co więcej, możesz zbudować swoją bazę w podziemnym świecie, i postawić statuty pokemonów, które przyciągną ich pobratymców w okolicę, dzięki czemu będziesz mógł je złapać

Tak samo jak w oryginale, Pokémony nie udają się w powszechnie dostępne miejsca. Zamiast tego, będziesz musiał zapuścić się region Sinnoh, aby znaleźć je w wysokiej trawie, lasach i wodzie. Świat podziemia za to, aż roi się od dzikich Pokémonów, a agresywne stworzenia zaatakują Cię bez wahania. Przygotuj się!

Wprowadzono również udoskonalenia mechaniki gry i systemu levelowania, nowy wygląd gry sprawi natomiast, że eksploracja regionu Sinnoh, będzie stanowić gratkę zarówno dla wieloletnich fanów serii, jak i dla nowoprzybyłych.

Możesz odwiedzić bazy innych graczy znajdujące się w podziemnym świecie i wymieniać się pokemonami, aby uzupełnić swój Pokédex. Pojedynkuj się z przyjaciółmi, lub innymi trenerami przez internet, aby przekonać się kto jest najlepszy w regionie Sinnoh, z pomocą Nintendo Switch Online. Co więcej, abonament możesz kupić w niższej cenie na Eneba.com.

 

Więcej Pokemonów z Pokémon Legends: Arceus

 

Podobnie, jak w przypadku poprzedników Akcja rozgrywa się w regionie Sinnoh, jedyne kilkaset lat przed wydarzeniami znanymi nam z Brilliant Diamond i Shining Pearl. Historia Pokémon Arceus dzieje się w dzikim i nieokiełznanym, feudalnym rejonie Hisui. Ludzi i Pokemonów nie łączy jeszcze relacja, która znamy ze współczesnych odsłon gry, dzięki czemu możemy liczyć na parę ciekawych i niespotykanych dotychczas metod budowania świata, interakcji i mechanik gry.

Aby łapać Pokemony, musisz wpierw przygotować się do walki. Potrzebujesz stworzyć własne Pokéballe i materiały. Mechanika gry przypomina nieco takie tytuły jak Wiedźmin 3, Monster Hunter i Breath of the Wild. Porównania do Breath of the Wild nie kończą się na systemie rzemiosła, oprawa graficzna Arceusa bardzo przypomina te z serii Zelda. W grze znajdziemy różne krainy i ekosystemy, takie jak gęste lasy, gorące pustynie i zimne pokryte śniegiem szczyty górskie.

W świecie Arceus, Pokémonom bliżej jest do dzikich zwierząt. Niektóre z nich mogą być na początku agresywnie nastawione i zaatakować Cię. Inne, przestraszą się i uciekną na Twój widok. Musisz się dużo nauczyć, przystosować i przygotować na każde starcie. Jeśli już o starciach mowa. System walki w grze nie jest już oparty na turach tak jak w poprzednich wydaniach serii. Tym razem jest to połączenie walki w czasie rzeczywistym i walki turowej, podobnie jak w Final Fantasy 7 Remake.

Pokémon Legends: Arceus zapowiada się zupełnie nową i inną odsłoną świata Pokemon. Czy będzie to rewolucja w świecie gier z tej serii? Przekonamy się 28 Stycznia 2022

 

Do tego czasu, zapraszamy do eksploracji regionu Sinnoh, aby przekonać się, kto jest najlepszym trenerem Pokémon w grach Brilliant Diamond i Shining Pearl  i sięgnij po abonament Nintendo Switch Online. Jak głosi motto trenerów: „Złap je wszystkie!”.

 

Materiał powstał we współpracy z firmą Eneba.

 


Redaktor

Redakcja NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *