Pokemon-Sword-Shield
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Zwiastun Pokemon Sword/Shield prezentuje nowe przedmioty i umiejętności Pokemonów

Kolejny zwiastun Pokemon Sword oraz Shield trafia do sieci. Tym…

18 sierpnia 2019

Kolejny zwiastun Pokemon Sword oraz Shield trafia do sieci. Tym razem skupia się na nowych umiejętnościach, przedmiotach oraz jednym ataku. Game Freak zmieścił naprawdę sporo treści w dwuminutowym zwiastunie, dlatego bez zbędnego przedłużenia przejdźmy do rzeczy.

 

Pierwszą zaprezentowaną umiejętnością jest Neutralizing Gas i należy ona do Galarian Weezinga. Jej efektem jest zneutralizowanie wszystkich innych umiejętności pokemonów znajdujących się na polu bitwy, działa to również na sojusznicze pokemony. Przykładowo pokemony posiadające umiejętność levitate będą mogły zostać pokonane za pomocą ataków typu ziemnego, które normalnie nie robiłyby na nich wrażenia.

 

Corviknight będzie posiadał nową ukrytą umiejętność – Mirror armor. Ta lustrzana zbroja odbije każdy obniżający status efekt wprost do atakującego. Game freak nie zapomniał również o ulepszeniach powiększonych pokemonów. Każdy Dynamax pokemon będzie odporny na efekt Flinch. Dodatkowo ich przepotężne Max Moves mają dodatkowy efekt. Przykładowo Max move Machampa zwiększa mu oraz jego sojusznikowi atak. Max move Milotica tworzy efekt Aurora Veil, który zwiększa odporność na ataki fizyczne oraz specjalne.

 

Z nowych przedmiotów otrzymaliśmy „Room Service” oraz „Eject Pack„. Ten pierwszy zmniejsza szybkość pokemona, gdy aktywny jest efekt ataku Trick Room, dzięki czemu będzie mógł szybciej zaatakować. Eject Pack natomiast sprawia, że dany pokemon wraca do Pokeballa zaraz po tym jak jego statystyki zostaną obniżone.

Jedynym zaprezentowanym atakiem jest Breaking Swipe, który po prostu obniża atak wszystkich trafionych pokemonów.

Jak podobają wam się nowe zmiany? Jesteście zadowoleni z nowej zawartości Pokemon Sword/Shield?

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *