Fire Emblem: Three Houses Cindered Shadows DLC
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Fire Emblem: Four Houses? Dzięki Expansion Pass tytuł otrzyma czwarty dom!

Po ogłoszeniu Byleth z Fire Emblem: Three Houses jako nowego…

16 stycznia 2020

Po ogłoszeniu Byleth z Fire Emblem: Three Houses jako nowego wojownika dołączającego do walki w Super Smash Bros. Ultimate, Nintendo wykorzystało okazję i ogłosiło ostatnią część zawartości DLC dla Fire Emblem: Three Houses. Fabularny dodatek o nazwie „Cindered Shadows” doda nową zawartość do uwielbianej przez graczy Nintendo Switch taktycznej gry RPG.

 

 

Główną nowością, która zostanie wprowadzona do Fire Emblem: Three Houses dzięki Expansion Pass będzie dodanie paradoksalnie, czwartego domu. Fabuła przedstawi nowy, tajemniczy dom, Ashen Wolves, złożony z wyrzutków ze słynnej szkoły wojskowej Garreg Mach, potajemnie mieszkających w Abyss – ciemnej okolicy pod klasztorem. Niewielka grupa odrzuconych uczniów pragnie swojego nauczyciela i uważa się za nieoficjalny czwarty dom.

 

Zgodnie z opisem przedstawionym przez Nintendo, gracze będą mogli spotkać i zrekrutować czterech nowych uczniów Balthus, Hapi, Yuri, oraz Constance należących do Ashen Wolves. Nowa treść jest opisywana jako przez twórców jako „historia poboczna” – przypuszczalnie zostanie sprytnie wmontowany w główny wątek fabularny, a nie jako epilog, czy prolog.

 

Cindered Shadows jest ostatnim elementem dodatku Expansion Pass dla Fire Emblem: Three Houses, który jest dostępny za równe 100 złotych i będzie możliwy do pobrania od 12 lutego.  Poprzednie elementy DLC oferowane do tej pory w ramach Expansion Pass były w dużej mierze ograniczone do kosmetycznych dodatków.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *