
Podczas nadchodzącego Gamescom 2025 Nintendo przygotowało dla fanów prawdziwą gratkę! Jak donosi Games Wirtschaft, na stoisku firmy będzie można zagrać w kilka długo wyczekiwanych tytułów, które zadebiutują na Nintendo Switch 2. Wśród nich znajdą się m.in.:
-
Metroid Prime 4: Beyond (wersja na Switch 2)
-
Hades II
-
Hollow Knight: Silksong
-
Elden Ring: Tarnished Edition
To nie wszystko – w ofercie znajdą się też inne gorące zapowiedzi, takie jak Pokémon Legends: Z-A, Final Fantasy VII Remake Intergrade czy Borderlands 4.
Nintendo’s Gamescom 2025 lineup. I am certainly keen on trying Final Fantasy 7 Remake, Elden Ring, Hades II and Pokémon Legends Z-A! 👀
Niektóre z prezentowanych tytułów, jak Metroid Prime 4, Hades II czy Elden Ring, mają według doniesień ukazać się jeszcze w 2025 roku. Dla fanów Hollow Knight dobra wiadomość jest taka, że wreszcie będzie można zagrać w Silksong – choć data premiery wciąż pozostaje zagadką.
Stoisko Nintendo znajdzie się przy wejściu do hali 9, tuż obok stanowiska The Pokémon Company. Dodatkowo, osoby, które zalogują się na stoisku przy użyciu Nintendo Account, otrzymają ekskluzywnego pina.
