Killer7 Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Killer7 Remastered w drodze na Nintendo Switch. Wskazuje na to profil LinkedIn

Twórca popularnej na Nintendo Switch serii No More Heroes –…

15 sierpnia 2020

Twórca popularnej na Nintendo Switch serii No More Heroes – Suda51 na początku tego roku powiedział, że niektóre ze starszych tytułów Grasshopper Manufacture chciałby przenieść na Switcha. Wiele wskazuje na to, że Killer7 Remastered będzie jedną z gier z portfolio tego twórcy, które trafią na konsolę Nintendo.

 

Strona LinkedIn jednego z pracowników Engine Software informuje, że ​​Killer7 Remastered pojawi się na Nintendo Switch. Holenderskie studio Engine Software współpracowało wcześniej z Suda51 przy przenoszeniu Killer7 na Steam. Profil pracownika, o którym mowa, wyraźnie mówi, że jest on producentem wykonawczym Killer7 Remaster na Switch i PC. Spójrz na screen poniżej:

 

 

Dodatkowo ​​profil Moosdijka podkreśla,  że jest on „obecnie producentem niezapowiedzianego tytułu we współpracy z płodnym japońskim projektantem gier”, gdzie ten opis idealnie pasuje do Suda51.

 

Killer7 pierwotnie trafił na GameCube i PS2 w 2005 r. Następnie Killer7 Remastered został wydany przez Steam na PC w 2018 r. Edycja na komputery kosztuje 19,99 USD i może pochwalić się oceną 10/10 na podstawie 810 opinii!

 

Strzelanina Killer7 może być kolejnym tytułem od Suda51 i Grasshopper Manufacture zmierzającym na Nintendo Switch. Kilka tygodni temu informowaliśmy was o tym, że oryginalne No Mo Heroes zostało zauważone na stronie Tajwańskiej tablicy klasyfikacyjnej. Przeniesienie obu tych tytułów, plus planowane wydanie No Mo Heroes 3 w niedalekiej przyszłości może być świetnym posunięciem ze strony Suda51 dla wszystkich Switchowych graczy.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *