NewsRecenzja
NewsArtykuł

Wyciekł gameplay z No More Heroes 3, niestety Suda51 zasłonił zasłonił cały ekran

No More Heroes 3 to jedna z bardziej wyczekiwanych gier…

26 czerwca 2020

No More Heroes 3 to jedna z bardziej wyczekiwanych gier na Nintendo Switch. Gra została zapowiedziana rok temu na targach E3. W listopadzie 2019 roku mogliśmy dowiedzieć się, że gra jest skończona w około 40%, a w grudniu otrzymaliśmy drugi, animowany zwiastun. Do tej pory nie ujrzeliśmy żadnego materiału z rozgrywki. Ta sytuacja zmieniła się za sprawą pokazu NGPX, gdzie mogliśmy oglądać pojedynek Travisa z jednym z bossów.

 

Suda51 nie byłby sobą, gdyby uaktywnił swojego specyficznego poczucia humoru. Tym razem zasłonił niemal cały ekran i zaczął opowiadać o ogrywaniu swojej growej kupki wstydu podczas izolacji. Zamiast dowiedzieć się czegoś o mechanikach gry, to dowiedzieliśmy się… że Suda nie ograł jeszcze Super Mario Odyssey. Oczywiście całość jest jednym wielkim żartem, a sam Suda stwierdził, że przez problemy z edycją wideo wyciekł fragment rozgrywki z NMH3.

 

 

Oczywiście są tego pozytywne aspekty – wiemy, że gra ma się dobrze i prawdopodobnie niedługo otrzymamy pełnoprawny zwiastun, być może z datą premiery!

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *