Metroid Prime Trilogy Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Najnowsza plotka o Metroid Prime Trilogy wskazuje na wydanie w przyszłym miesiącu!

Metroid Prime Trilogy może zostać wydany na Nintendo Switch już…

25 maja 2020

Metroid Prime Trilogy może zostać wydany na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu. Sugeruje to zaktualizowana oferta w szwedzkim sklepie Inet, która po kilku godzinach od odkrycia została ściągnięta. Ale jak wiadomo w sieci nic tak szybko nie ginie:

 

Metroid Prime Trilogy Swedish Retailer

 

Według zamieszczonej oferty sklepu Inet premiera Metroid Prime Trilogy ma odbyć się 19 czerwca. Kompletna trylogia zawierać ma Metroid Prime, Metroid Prime 2: Echoes i Metroid Prime 3: Corruption i oczekiwana jest przez fanów od dłuższego czasu. Co kilka miesięcy temat wydania odświeżonej edycji trzech pierwszych części Metroid Prime wraca do nas jak bumerang. Sklep Inet nie pierwszy raz tworzy szum wokół tej produkcji dodając ją do swojej oferty, podobnie jak jeden z najbardziej znanych detalistów w Stanach – Best Buy. Plotki na początku roku sugerowały ujawnienie Metroid Prime Trilogy podczas lutowego Nintendo Direct. Niestety jak wiemy, to się nie wydarzyło.

 

Wydanie tak głośnej produkcji na Nintendo Switch odbyło by się w takim przypadku pomiędzy Xenoblade Chronicles: Definitive Edition oraz Paper Mario: The Origami King. Co więcej, wydanie 19 czerwca zbiegło by się z inną głośną premierą; The Last of Us 2 na konsoli PlayStation 4.

 

Jeżeli Nintendo naprawdę planuje wprowadzenie Metroid Prime Trilogy to w najbliższym czasie powinniśmy o tym usłyszeć w postaci oficjalnej zapowiedzi. Wszystko niejako pokryło by się to z niedawnymi słowami prezesa Nintendo – Shuntaro Furukawa, który podczas sesji Q&A dla inwestorów ogłosił, że Ninny ma w zanadrzu wiele niezapowiedzianych tytułów na ten rok dla Switcha. Normalnie zapowiedzi flagowych tytułów AAA od samego Nintendo odbywają się podczas prezentacji Nintendo Direct. Na przykładzie ostatniej większej zapowiedzi w postaci nowej gry z serii Paper Mario wiemy, że Nintendo równie dobrze może nas zaskoczyć zaprezentowaniem MP: Trilogy bez żadnych wcześniejszych sygnałów.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *