Paper Mario The Origami King Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo zapowiedziało Paper Mario: The Origami King! Tytuł zostanie wydany już w lipcu

Ale niespodzianka! Nintendo bez wcześniejszych sygnałów właśnie opublikowało zapowiedź zupełnie…

14 maja 2020

Ale niespodzianka! Nintendo bez wcześniejszych sygnałów właśnie opublikowało zapowiedź zupełnie nowej gry Paper Mario wraz z premierowym trailerem. Paper Mario: The Origami King jest w końcowej fazie rozwoju dla Nintendo Switch, a premiera została ustalona na 17 lipca.

 

 

„Królestwo zostało spustoszone przez zorigami! Dołącz do Mario i jego nowej partnerki, Olivii, łącząc siły z nieoczekiwanymi sojusznikami, takimi jak Bowser i Toads, aby walczyć ze złymi Folded Soldiers – tak Nintendo opisuje swój nowy tytuł z serii Paper Mario.

 

W tej nowej części Paper Mario: The Origami King zmierzysz się z Królem Origami, który wraz ze swoją armią dąży do podbicia Mushroom Kingdom. Podobnie jak w poprzednich wpisach z serii Mario otrzyma wsparcie wielu znajomych, którzy pomagają mu pokonać czarny charakter. Jedną z nowych znajomych jest Olivia – papierowa przyjaciółka, która wspiera Mario w jego przygodzie. Marian zostanie wyposażony w sporo unikalnych zdolności, a jedną z nich jest umiejętność 1000-Fold Arms. „Tysiąckrotne ręce” pozwalają na interakcję z krajobrazem poprzez rozciąganie i wyciąganie, obieranie, co skutkuje ujawnianiem nowych miejsc, pomaga rozwiązywać zagadki i odkrywać skrywane niespodzianki.

 

Oto słowa Nicka Chaveza, starszego wiceprezesa ds. Sprzedaży i marketingu w Nintendo America udostępnione w komunikacie prasowym:

 

Paper Mario: The Origami King to nowa wielka przygoda na Nintendo Switch, w którą gracze mogą się wciągnąć. Ta gra jest debiutem serii Paper Mario na Nintendo Switch, poszerzając ogromną bibliotekę gier o kolejny wyjątkowy wpis z ukochanej franczyzy.

 

Tak prezentuje się okładka Paper Mario: The Origami King przygotowana na amerykański rynek:

 

Paper Mario The Origami King Cover Box

 

 

Wygląda na to, że Paper Mario: The Origami King jest pierwszą z zaplanowanych zapowiedzi z okazji 35 urodzin Mario, o których nie tak dawno wspominaliśmy. Dziwić może fakt, iż tytuł ten został zaprezentowany od tak z dnia na dzień. Normalnie Nintendo zachowuje takie prezentacje na Nintendo Direct czy podobne prezentacje.

 

Paper Mario: The Origami King zostanie wydany ekskluzywnie Nintendo Switch dokładnie 17 lipca zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej w kwocie 59,99 USD. Więcej informacji o Paper Mario: The Origami King znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie internetowej – LINK

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *