Marvel Ultimate Alliance 3 Fantastic Four Shadow of Doom
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Rozszerzenie Shadow of Doom oraz aktualizacja 4.0.0 dla Marvel Ultimate Alliance 3 dostępne od jutra

Zeszłoroczne Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order to jeden z…

25 marca 2020

Zeszłoroczne Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order to jeden z najlepiej rozbudowywanych tytułów dla Nintendo Switch. Produkcja traktująca o superbohaterach i ich złowrogich antagonistach za którą odpowiada Team Ninja oraz Nintendo już jutro doczeka się aktualizacji o numerze 4.0.0. Co więcej, dla osob posiadających wykupione płatne DLC udostępniony zostanie mocno wyczekiwany pakiet pt. Fantastic Four: Shadow of Doom.

 

Poprzednie aktualizacje dla Marvel Ultimate Alliance 3 wprowadzały naprawdę masę solidnej zawartości. Nie inaczej jest w przypadku nadchodzącego udoskonalenia, które powiększy grę o najnowszą aktualizację przygotowaną przez twórców. Wersji 4.0.0. wpakuje sporo nowych, darmowych aspektów w tym część trybu story przygotowanego dla DLC o tematyce Fantastycznej Czwórki. Oprócz tego dzięki wydanej jutro aktualizacji gracze otrzymają m.in. nowe stroje do odblokowania, nowe linie głosowe, nowe efekty ISO-8, a limit poziomu dla bohaterów zostanie podniesiony do 300. Oczywiście, jak w przypadku większości aktualizacji dla wszystkich gier, update „naprawi różne inne problemy, aby poprawić ogólne wrażenia z gry”.

 

Płatne rozszerzenie Fantastic Four: Shadow of Doom do Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order pojawi się 26 marca.

 

 

Jak sama nazwa wskazuje, DLC w końcu wprowadzi do gry najbardziej znaną rodzinę z uniwersum Marvela wraz  z ich głównym przeciwnikiem – Doktorem Doomem. Ujawniono, że zostanie dodany nowy tryb fabularny „przedstawiający wydarzenia po bitwach w głównej grze”. Do dyspozycji właścicieli płatnego rozszerzenia udostępnieni zostaną cztery grywalne postacie: Mister Fantastic, Invisible Woman, Human Torch, The Thing. Nintendo dodaje jednak tajemnicze „… I może jeszcze więcej!” co sugeruje jakąś ciekawą niespodziankę dla zainteresowanych.

 

Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order to ekskluzywny tytuł dostępny wyłącznie dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch. 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *