Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Gatunek: Akcja, RPG, Hack and Slash

Data premiery: 19.07.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-4

Polska werjsa językowa: brak

Pegi: 12

8

Nasza ocena


Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

PRZECZYTAJ RECENZJE

Gatunek: Akcja, RPG, Hack and Slash

Data premiery: 19.07.2019

Wydawca: Nintendo

Liczba graczy: 1-4

Polska wersja językowa: brak

Pegi: 12

Ocena użytkowników:
Rating: 9.0/10. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.
Ocena redakcji:

8


Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order to bardzo dynamiczna rozgrywka, która przeniesie graczy do walki o Kamienie Nieskończoności. Walka o wspomniane kamienie nie będzie należeć do najłatwiejszych, dlatego też może być rozstrzygnięta na każdą ze stron. Przeciwko sobie gracze będą mieć bardzo groźnego Thanosa, ale też Czarny Zakon, który jest mu w całości podległy. Widać więc wyraźnie, że na początku trzeba będzie skupić swoje działania przede wszystkim na odparciu ataków wroga. Potem można dopiero pomyśleć o tym, co można uczynić, aby wrogowie przestraszyli się gracza i dali za wygraną. Do dyspozycji będzie się jednak miało nie tylko Marvela, ale też całą jego drużynę, którą tworzą super herosi, dlatego ma się duże szanse na zwycięstwo.

 

Przejęcie kontroli nad Kamieniami Nieskończoności to główny cel gry, dlatego należy dążyć do tego, aby zrealizować tę misję. Zająć może to bardzo dużo czasu, ale każde kolejne działanie przeprowadzone zgodnie z planem przybliży zainteresowanych do zrealizowania tego celu. Oczywiście przydadzą się tutaj specjalne umiejętności, którymi na szczęście super herosi dysponują, więc z pewnością warto je wykorzystywać, gdy tylko będzie się brało udział w potyczkach ze złowrogimi siłami. Takich potyczek będzie bardzo dużo, nie każda może zakończyć się zwycięstwem, jednak nie można się zbyt szybko poddawać, gdyż wtedy kamienie przepadną i nigdy nie uzyska się nad nimi kontroli.

 

Nowością w Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order jest to, iż można obserwować całą akcję zza pleców głównego bohatera. Dzięki temu można ją nieco lepiej zrozumieć. To także pozwoli graczom na znalezienie nowych rozwiązań, o których do tej pory nie wiedzieli. Warto więc otwierać się w tej rozgrywce na nowości, co każdemu wyjdzie na spory plus. Poza tym poprawiona w stosunku do poprzednich edycji została grafika, stoi ona na wysokim poziomie. Istotne jest też to, że w grze nie trzeba brać udziału samemu, można zaprosić do rozgrywki także swoich znajomych, czy też rozpocząć grę sieciową w trybie multiplayer.

 

GALERIA

 

 

 

 

TRAILER

 

 

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Nintendo Switch

 

 

Na temat