Nowe wersje Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Mocniejsza i okrojona wersja Nintendo Switch pojawi się jeszcze w tym roku?!

Tak sugeruje kolejny już raport Wall Street Journal. Wedle niego,…

25 marca 2019

Tak sugeruje kolejny już raport Wall Street Journal. Wedle niego, Nintendo jest gotowe do zaprezentowania dwóch nowych wersji ich flagowej konsoli – Nintendo Switch jeszcze w tym roku!

 

Pierwsza z wersji ma być droższą od oryginalnego Nintendo Switch i swoją specyfikacją walczyć na równi z Playstation 4 Pro czy Xbox One X. Model ten ma mieć „ulepszone funkcje przeznaczone dla zapalonych graczy wideo”. Krótko mówiąc, ma oferować o wiele lepszą grafikę niż ta którą można uzyskać od „podstawowej” wersji Switcha.

 

Druga propozycja, ma być okrojoną wersją Nintendo Switch w najtańszej wersji, przeznaczoną dla mniej wymagających graczy. Propozycja tego modelu ma być uszczuplona o funkcję podłączania konsoli do TV za pomocą dock’a. Wariant ten stracić miał by również odłączane Joy-Con’y czy rozwinięte funkcje wibracyjne, które wykorzystywane są przez wielu producentów, dając niesamowite wrażenia.

 

To już kolejny raz kiedy słyszymy o możliwym wypuszczeniu nowych wersji Nintendo Switch. Raport pochodzący od Wall Street Journal tylko utrzymuje nas w przekonaniu, że coś jest na rzeczy, a prezentacja dwóch, nowych wersji Nintendo Switch ma odbyć się już podczas tegorocznego E3. Wedle analityków, wydanie nowych modelów ma pomóc Nintendo w otrzymaniu odpowiedniego zainteresowania ich konsolom.

 

Źródło: https://www.wsj.com/articles/nintendo-to-launch-two-new-switch-models-11553494773?shareToken=st040bd0da7e2740039a8a851fa987b75a


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *