Assassin's Creed: The Ezio Collection Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Assassin’s Creed: The Ezio Collection ukaże się 17 lutego na Nintendo Switch!

Ubisoft ogłosiło, że Assassin’s Creed: The Ezio Collection trafi na…

11 stycznia 2022

Ubisoft ogłosiło, że Assassin’s Creed: The Ezio Collection trafi na Nintendo Switch z datą premiery 17 lutego 2022 roku. Kolekcja zawierająca Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Brotherhood i Assassin’s Creed Revelations oraz wszystkie DLC kosztować będzie 39,99 euro w fizycznej oraz cyfrowej wersji.

 

 

Ta ekskluzywna kompilacja w pełni wykorzystuje możliwości Nintendo Switch, w tym ulepszone funkcje, takie jak tryb handheld, HD Rumble, interfejs ekranu dotykowego i zoptymalizowany HUD – powiedział Ubisoft w notatce prasowej

 

Assassin’s Creed: The Ezio Collection w edycji na Nintendo Switch otrzymało także premierowy zwiastun, który można sprawdzić powyżej. Tym samym po szeregu plotek ze zeszłego roku otrzymujemy oficjalne potwierdzenie wydania kolekcji z Ezio w głównej roli. Warto dodać, że w skład Ezio Collection oprócz trzech gier z serii Assassin’s Creed otrzymamy również dostęp do dwóch filmów pt. Assassin’s Creed Lineage i Assassin’s Creed Embers. I najważniejsze, na wydanie tego portu nie będziemy czekać długo, bo gry zadebiutują już w lutym!

 

Assassin’s Creed: The Ezio Collection została po raz pierwszy wydane na PlayStation 4 i Xbox One w 2016 roku. Tym samym będzie to już trzecie spotkanie serii Assassin’s Creed ze Switchem po Assassin’s Creed III: Remastered w maju 2019 roku i Assassin’s Creed: The Rebel Collection w grudniu tego samego roku. Miejmy nadzieję, że port Ezio Collection będzie bliżej do The Rebel Collection, niż AC III: Remastered, które naprawdę kiepsko działało w edycji na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *