NewsRecenzja
NewsArtykuł

Borderlands 3 Ultimate Edition zapowiedziane na Nintendo Switch

2K ogłosiło, że popularna gra akcji Borderlands 3 Ultimate Edition…

1 września 2023

2K ogłosiło, że popularna gra akcji Borderlands 3 Ultimate Edition trafi na konsolę Nintendo Switch. Premiera gry zaplanowana jest na 6 października 2023 roku, a wraz z nią zostanie wydane nowe, kompleksowe wydanie zawierające wszystkie wcześniej wydane dodatki.

 

 

Borderlands 3 Ultimate Edition otrzyma zarówno wersję fizyczną, jak i cyfrową na Nintendo Switch i będzie dostępna w cenie 59,99 dolarów/euro. Prawdopodobnie będzie oparta na wydaniu Ultimate Edition, które już dostępne jest na PC, PlayStation i Xbox. Ta trzecia główna odsłona serii Borderlands wprowadza nowych grywalnych łowców, nowe bronie, umiejętności, ale również zachowuje ten sam poczucie humoru, które fani pokochali. Na konsoli Switch dostępne są już Borderlands Legendary Collection i Borderlands: The Handsome Collection od 2020 roku.

 

Borderlands 3 Ultimate Edition na Nintendo Switch oferuje wszystkie dodatki, zawierając nagradzaną podstawową grę oraz sześć dodatkowych rozszerzeń i pełną kolekcję pakietów kosmetycznych. Gracz wciela się w jednego z czterech łowców skarbów wędrujących przez wiele światów, z głębokimi drzewkami umiejętności, zdolnościami i możliwościami personalizacji postaci. Gra umożliwia zarówno rozgrywkę solo, jak i dołączenie do znajomego przez lokalny lub online wspólny tryb kooperacji, podczas którego czeka na nas walka z niebezpiecznymi wrogami, zdobywanie łupów oraz ochrona domu przed bezwzględnymi liderami kultu w galaktyce. Wśród zawartości Borderlands 3 Ultimate Edition na Nintendo Switch znajduje się: podstawowa gra Borderlands 3, dodatki takie jak „Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot”, „Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock”, „Bounty of Blood”, „Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck”, „Designer’s Cut” oraz „Director’s Cut”, a także ponad 30 przedmiotów kosmetycznych.

 

Przygotowując się na premierę Borderlands 3 Ultimate Edition na Nintendo Switch, warto zastanowić się, czy planujesz zdobyć tę grę w październiku? Podziel się swoją opinią w komentarzach!


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *