WarioWare Get it Together Demo
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Czy WarioWare: Get It Together! to dobra gra? Zestawienie przedpremierowych recenzji

WarioWare: Get It Together! na Nintendo Switch trafi do sprzedaży…

8 września 2021

WarioWare: Get It Together! na Nintendo Switch trafi do sprzedaży już w najbliższy piątek. Recenzje dla tej zwariowanej produkcji zaczęły ukazywać się dzisiejszego dnia, więc zebraliśmy dla was listę przedpremierowych opinii ze strony krytyków.

 

Nintendo Life – 9/10

WarioWare: Get It Together! to triumfalny debiut na Switchu tej wywrotowej serii, który wprowadza kilka śmiałych zmian w podstawowej rozgrywce, co zaowocowało najlepszym tytułem w serii. Dzięki bogatej liście grywalnych postaci, wielu trybom solo i wieloosobowym, w których można się zagłębić, oraz etapom, które sprytnie dostosowują się do twoich wyborów, jest to doskonała kompilacja zabawnych mikrogier, która zapewnia więcej sposobów na grę niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Gamespot – 8/10

Wario wraca do swoich korzeni ze świetnym, inspirowanym platformówkami postaciami, podejściem do koncepcji mikrogier.

 

GameReactor – 8/10

Get It Together to jeden z tych tytułów, które starałem się odłożyć i widzę, że w przyszłości wiele razy będę do niego wracał. Bardzo zabawne mikrogry są przeznaczone do grania w nieskończoność, a ich żywotność jest przedłużona dzięki cotygodniowym wyzwaniom gry i czteroosobowym grom imprezowym Variety Pack. Jak wspomniano, ma kilka słabych aspektów, takich jak tryb fabularny, ale nadal wspaniale jest widzieć, jak seria znów świeci jasno po wielu latach z dala od centrum uwagi.

 

VG247 – 8/10

Najnowsza wersja WarioWare oferuje nowy sposób gry i bardziej rozbudowany tryb fabularny, ale prawdziwą wartością tego pakietu jest gra wieloosobowa.

 

Comicbook – 8/10

Od humoru po drapieżne mikrogry, WarioWare: Get It Together! jest idealnym dodatkiem do franczyzy. Jest kilka wad w grze, z wyjątkiem trybu szybkiej historiii okazjonalnych duplikatów postaci. Ta nowa gra WarioWare rzuca wyzwanie starym i nowym fanom, aby myśleli nieszablonowo dzięki swoim wyzwaniom.

 

IGN – 7/10

WarioWare: Get It Together! to absurdalna rozkosz, testująca Twoją zdolność szybkiego myślenia i adaptacji w locie w serii ciągle narastających mikrogier. Ta wypróbowana i prawdziwa formuła wciąż daje dużo frajdy, wyglądając lepiej niż kiedykolwiek i wprowadzając unikalne postacie, które mogą wnieść ciekawe zwroty akcji.

 

GamesRadar+ – 6/10

Szaleństwo mikrogier naznaczone nadmiernymi komplikacjami, WarioWare: Get It Together! miesza zabawę z frustracją.

 

Na ten moment WarioWare: Get It Together! w popularnym agregacie recenzji Metacritic może pochwalić się opiniami na poziomie 76/100. Werdykt pochodzi ze średniej bazującej na podstawie 36 recenzji pochodzących ze serwisów internetowych. Czy dacie szansę Get It Together na swoim Nintendo Switch?

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *