Mario Strikers: Battle League Darmowe Demo
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Demo Mario Strikers: Battle League dostępne do pobrania! Potwierdzono, że gra otrzyma darmowe aktualizacje dodające nowych bohaterów

Nintendo potwierdziło bardzo dobrą wiadomość! Mario Strikers: Battle League otrzyma…

28 maja 2022

Nintendo potwierdziło bardzo dobrą wiadomość! Mario Strikers: Battle League otrzyma darmowe demo z ograniczonymi przedziałami czasowymi dla graczy, aby wypróbować zabawę na Nintendo Switch. Mecze online dla wielu graczy, dostępne będą w sześciu jednogodzinnych oknach od 4 do 5 czerwca.

Gracze mogą już teraz pobrać darmowe demo gry Mario Strikers: Battle League ze sklepu internetowego eShop. Jednak jest mały haczyk. Wyłącznie posiadacze abonamentu Nintendo Switch Online otrzymują dostęp do demka.

Odpalając wersję demonstracyjną możemy poznać i nauczyć się wszystkich mechanik gry, wliczając w to podania, strzały, czy specjalne ruchy odpalając dostępny samouczek. Jednak na główne danie musimy poczekać do przyszłego weekendu. W przyszłą sobotę i niedzielę będzie można wypróbować tryb wieloosobowy Quick Battle online ze znajomymi lub nieznajomymi z całego świata.

Oto harmonogram przedziałów czasowych w weekend 4 i 5 czerwca, w których będzie można przetestować Mario Strikers: Battle League na Switchu:

  • Sobota 4 czerwca: od 5:00 do 6:00
  • Sobota, 4 czerwca: od 13:00 do 14:00
  • Sobota, 4 czerwca: od 21:00 do 22:00
  • Niedziela 5 czerwca: od 5:00 do 6:00
  • Niedziela, 5 czerwca od 13:00 do 14:00
  • Niedziela, 5 czerwca: od 21:00 do 22:00

 

Mecze online będą obsługiwać do dwóch graczy na zespół, z dostępnym losowym dobieraniem graczy oraz zaproszeniami do znajomych. Nintendo informuje, że zaoferuje wszystkie 10 postaci dostępnymi w grze w momencie premiery, aby zbudować zespół, który będzie pasował do ich preferowanego stylu gry.

 

To jednak nie jedyne wieści dotyczące Mario Strikers: Battle League. Nintendo na swoim kanale YouTube opublikowało zwiastun otwierający dla gry:

 

 

Ostatnia wiadomości dotycząca gry pochodzi z Twitterowego profilu Nintendo of America. Firma potwierdziła, że Mario Strikers: Battle League będzie wspierana darmowymi aktualizacjami wliczając w to nowych bohaterów-piłkarzy!

 

Mario Strikers: Battle League ukaże się już 10 czerwca, wyłącznie na Nintendo Switch. Pre-ordery możecie składać z widgetu poniżej!

 


 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *