E3 2022 wydarzenie online
NewsRecenzja
NewsArtykuł

E3 2022 z powodu pandemii ponownie odbędzie się jako cyfrowa impreza

Oczekiwano, że targi E3 2022 będą pierwszym wydarzeniem od 2019…

7 stycznia 2022

Oczekiwano, że targi E3 2022 będą pierwszym wydarzeniem od 2019 roku, które odbędzie się w starej fizycznej formule z publicznością na żywo. Nic z tego. Organizatorzy Electronic Entertainment Expo w wydanym oświadczeniu ogłosili, że nadchodzące impreza ponownie, jak to miało miejsce w poprzednich latach będzie wydarzeniem cyfrowym.

 

Ze względu na trwające ryzyko zdrowotne związane z wirusem COVID-19 i jego potencjalnym wpływem na bezpieczeństwo wystawców i uczestników, targi E3 nie odbędą się osobiście w 2022 roku. Nadal jesteśmy niezwykle podekscytowani przyszłością E3 i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie kolejnych szczegółów wkrótce.

 

Oznacza to, że program ponownie odbędzie się tego lata drugi rok z rzędu wyłącznie w internecie, ponieważ obawy związane z COVID-19 spowodowały, że program z czerwca 2021 r. stał się wydarzeniem wyłącznie online i całkowicie anulował wydarzenie w 2020 roku.

 

Nintendo było obecne podczas zeszłorocznego wydarzenia E3 prezentując wiele tytułów na Nintendo Switch w transmisji Nintendo Direct. Mamy nadzieję, że sytuacja nie zmieni się w 2022 roku i firma z Kyoto ponownie zaskoczy swoich fanów wieloma fantastycznymi zapowiedziami.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *