Xenoblade Chronicles 3 Key Art
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Edycja kolekcjonerska Xenoblade Chronicles 3 nie zostanie wydana w lipcu

Podobnie jak poprzednie wpisy z serii Xenoblade Chronicles tak i…

16 maja 2022

Podobnie jak poprzednie wpisy z serii Xenoblade Chronicles tak i nadchodząca część trzecia otrzyma kolekcjonerskie wydanie. Jednak jak się okazuje, bonusy zawarte w Xenoblade Chronicles 3 Collector’s Edition zostaną wysłane do graczy dopiero jesienią.

 

Nintendo ogłosiło w zeszłym miesiącu, że Xenoblade Chronicles 3 na Nintendo Switch, którego premiera pierwotnie planowana była na wrzesień, została przesunięta na 29 lipca. Już wcześniej potwierdzone zostało wydanie kolekcjonerskie, jednak jak się okazuje firma ma problem z wydaniem limitowanej wersji.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Nintendo.co.uk wszystkie dodatki z edycji kolekcjonerskiej będą dostarczane oddzielnie dopiero w późniejszym terminie. W dzień premiery, 29 lipca Nintendo wysyłać do kupujących będzie tylko egzemplarz samej gry.

 

Jest jeszcze jedna zła wiadomość. Kolekcjonerskie wydanie Xenoblade Chronicles 3 będzie sprzedawane wyłącznie poprzez oficjalny sklep Nintendo. Limitowana edycja gry nie trafi do normalnej sklepowej dystrybucji. Każdy zainteresowany takowym wydaniem musi „polować” i ubiec innych graczy składając zamówienie na stronie Nintendo.de (niemiecki oddział Nintendo), która jako jedyny europejski store Nintendo realizuje wysyłkę do Polski!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *