F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

FIST: Forged In Shadow Torch ukaże się w trzecim kwartale roku na Nintendo Switch. Gra otrzyma fizyczne wydanie

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy oczekujących portu FIST: Forged In…

12 maja 2022

Dobra wiadomość dla wszystkich graczy oczekujących portu FIST: Forged In Shadow Torch na Nintendo Switch. Wydawca gier Microids ogłosił podpisanie umowy z bilibili i TiGames o wydawaniu detalicznej wersji gry. Dokładna data premiery nie została potwierdzona. Została ona jednak zawężona do trzeciego kwartału 2022 roku.

 

FIST: Forged In Shadow Torch to bardzo dobrze przyjęta trójwymiarowa gra akcji metroidvania, która dotychczas ukazała się na PS4/5 oraz PC. Ale jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Gra stworzona została przez chińskie studio TiGames.

 

„Widzimy, że ta współpraca przy fizycznym wydaniu gry FIST ma szczególne znaczenie dla bilibili. Mamy nadzieję, że ogromny potencjał chińskich gier niezależnych zostanie odkryty przez graczy konsolowych na całym świecie” – deklaruje Zhang Feng, starszy wiceprezes bilibili . 

„Po premierze FIST: Forged In Shadow Torch otrzymaliśmy wiele dobrych recenzji od graczy na całym świecie, a jednym z najczęściej zadawanych pytań było jego fizyczne wydanie w Europie i Ameryce”. komentuje Zhang Tao, dyrektor generalny/producent TiGames „Na szczęście, z pomocą bilibili i Microids, możemy wreszcie odpowiedzieć na to pytanie. Mamy nadzieję, że wersje fizyczne zapewnią żądnym wyzwań graczom przyjemną przygodę w Torch City. Jak zawsze dziękuję za ciepłe wsparcie!” 

 

Gdy tylko dokładna data premiery FIST: Forged In Shadow Torch na Ninendo Switch zostanie ogłoszona przez twórców niezwłocznie was o tym poinformujemy.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *