Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Grand Theft Auto Remastered Trilogy ukaże sie 11 listopada na Nintendo Switch

Aktualizacja #1 Rockstar na swoim kanale YouTube opublikował pierwszy trailer…

22 października 2021

Aktualizacja #1

Rockstar na swoim kanale YouTube opublikował pierwszy trailer prezentujący Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition w akcji. Potwierdzone zostało także, że cyfrowa wersja ukaże się 11 listopada, a fizyczna trafi na Nintendo Switch niemal miesiąc później – 7 grudnia.

 

 


Oryginalny materiał

 

Dzięki oficjalnej stronie Rockstar oraz Nintendo dowiedzieliśmy się, że oczekiwana przez wielu zremasterowana kolekcja Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się 11 listopada na Nintendo Switch. Mowa tutaj o cyfrowej wersji odnowionych GTA III, Vice City oraz San Andreas.

 

GTA Remastered Trilogy eShop price

 

Decydując się na złożenie zamówienia przedpremierowego na kolekcje GTA The Trilogy – The Definitive Edition musimy przygotować się na wydatek 249,80 zł, a same gry będą dostępne do ogrania od 11 listopada z poziomu sklepu Nintendo Switch eShop.

 

Oto oficjalna notatka dotycząca kolekcji Grand Theft Auto Remastered Trilogy udostępniona za pośrednictwem strony Nintendo:

Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie. Zagraj w definiujące gatunek klasyki oryginalnej trylogii Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas zaktualizowane dla nowej generacji, teraz z ogólnymi ulepszeniami, w tym genialnym nowym oświetleniem oraz ulepszenia otoczenia, tekstury w wysokiej rozdzielczości, zwiększone odległości rysowania, sterowanie i celowanie w stylu Grand Theft Auto V i wiele więcej, ożywiając te ukochane światy na zupełnie nowych poziomach szczegółowości.

 

Nie do końca wiadomo czy fizyczna wersja Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition pojawi się również 11 listopada w wersji na Nintendo Switch. Sugeruje to strona Nintendo, na której możemy przeczytać, że pudełkowe wydanie kolekcji zadebiutuje tego samego dnia co cyfrowa wersja. Jednak oficjalna strona Rockstar aktualnie wymienia fizyczne wersje na PS4 oraz Xbox, które mają ukazać się na rynku dopiero 6 grudnia. Musimy chyba poczekać po prostu kilka godzin na oficjalną wiadomość ze strony wydawcy i producenta gier.

 

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *