Największe na świecie Nintendo Switch

Inżynier stworzył największą na świecie konsolę Nintendo Switch

Spora część graczy oczekuje oficjalnego potwierdzenia ulepszonej i powiększonej wersji…

5 kwietnia 2021

Spora część graczy oczekuje oficjalnego potwierdzenia ulepszonej i powiększonej wersji Nintendo Switch „Pro, XL, Super”. Jeden z fanów wziął sprawy w swoje ręce i stworzył największą na świecie konsolę Nintendo Switch!

 

Michael Pick prowadzący kanał The Casual Engineer na platformie YouTube, stworzył coś, co nazywa „Największym na świecie Nintendo Switch”, który mierzy aż 30 cali na 70 cali, a jego waga to blisko 30 kg. Tym samym projekt jest o 650% większy niż standardowa wersja sprzętu. Jego wersja konsoli posiada w pełni działające elementy sterujące oraz wyświetlacz 4K. Całość możecie sprawdzić na poniższym video:

 

 

Na video widzimy m.in. Pick’a grającego w Mario Kart 8 Deluxe w trybie, jakby to nazwać „handheld”. Jak widać rozgrywka wymaga naprawdę ogromnego zaangażowania i sprawia sterującemu sprzętem niemałe problemy, będąc „trochę” nieporęczną.

Odtworzenie całej bryły Nintendo Switch w tak ogromnych rozmiarach wymagało naprawdę wiele pracy. Wszystkie przyciski i drążki dla MEGA Switcha zostały wydrukowane w 3D. Obudowa została wykonana z drewna, a wewnętrzne posiada sporo kabli, które spajają wszystko w jedną całość. Na to wszystko dochodzi jeszcze sporej wielkości ekran 4K.

 

Twórca największego na świecie Nintendo Switch nie zachowa jednak swojego tworu dla siebie. Postanowił on podarować go do szpitala dziecięcego St. Jude w Alabamie.


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *