NewsRecenzja
NewsArtykuł

Japońska edycja kolekcjonerska Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Wczoraj pisaliśmy o konwersji Dragon’s Dogma: Dark Arisen na Nintendo…

9 stycznia 2019

Wczoraj pisaliśmy o konwersji Dragon’s Dogma: Dark Arisen na Nintendo Switch. Okazuje się, że Capcom planuje wydanie w Japonii czterech różnych edycji pudełkowych.

 

Pierwsza edycja to po prostu pudełko z grą, które wycenione jest na 3 990 yenów plus podatek. Jeżeli przeliczymy to na złotówki i dodamy podatek, to w Polsce możemy się spodziewać ceny około 160-170 zł za samą grę.

Kolejna zawiera grę i Soundtrack. Taka wersja wyceniona została na 4 990 yenów plus podatek (około 209 zł z podatkiem) z pięcioma utworami:

1.Signs ~Cassardis/Gransys~
2.Blaze ~Dragon~
3.Darkness ~Bitterblack isle~
4.Sickle ~Death~
5.Relief ~Coils of Light~

 

Trzecia wersja będzie zawierała oczywiście grę oraz srebrny wisiorek w kształcie pieczęci. Wykonała go firma U-TREASURE, która jest znana z produkowania biżuterii z motywami z gier wideo, filmów i seriali. Dlatego edycja ta jest odpowiednio wyceniona – 25 926 yenów plus podatek (około 1 100zł z podatkiem). Sam wisior jest wyceniony na 23 000 yenów bez podatku.

No i oczywiście czwarta edycja, która zwiera wszystkie wyżej wymienione dobra, tj. gra, soundtrack i srebrny wisior. Za najbardziej dopakowaną wersję Japończycy będą musieli zapłacić 26 926 yenów bez podatku (około 1 140 zł z podatkiem).

Na razie nie ma informacji czy któraś z tych edycji wyjdzie na zachodzie.

 

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *