NewsRecenzja
NewsArtykuł

Life is Strange: True Colors dostaje nowy zwiastun

Square Enix i Deck Nine opublikowali nowy zwiastun do nadchodzącej…

11 września 2021

Square Enix i Deck Nine opublikowali nowy zwiastun do nadchodzącej gry Life is Strange: True Colors. Tytuł pojawi się na Switchu w grudniu, natomiast na pozostałych platformach ukazał się 9 września.

 

Poniżej przegląd gry z dodatkowymi informacjami:

 

Rozpoczyna się odważna nowa era nagradzanego Life is Strange, z zupełnie nową grywalną postacią główną i ekscytującymi zagadkami do rozwiązania!
 
 
 
Alex Chen od dawna tłumiła swoje „przekleństwo”: nadprzyrodzoną zdolność doświadczania, wchłaniania i manipulowania silnymi emocjami innych, które postrzega jako płonące, kolorowe aury.
 
 
 
Kiedy jej brat ginie w rzekomym wypadku, Alex musi wykorzystać swoją niestabilną moc, aby znaleźć prawdę – i odkryć mroczne sekrety pogrzebane przez małe miasteczko.

 

Dokładna data premiery na Switcha nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że pojawi się pod koniec roku. Warto dodać, że na pozostałych platformach tytuł również pojawił się z opóźnieniem.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *