Deponia Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Limitowane fizyczne wydanie serii Deponia na Switchu dostępne w sprzedaży już w przyszłym tygodniu

Deponia jest serią, z którą prawdopdoobnie większość zainteresowanych użytkowników Switcha…

11 września 2021

Deponia jest serią, z którą prawdopdoobnie większość zainteresowanych użytkowników Switcha już miała styczność, ponieważ regularnie oferowana jest w promocji w eShopie. W związku z tym każdą część można zakupić w cenie 6-8 zł. Co powiecie jednak na wydanie fizyczne?

 

W kwietniu tego roku Super Rare Games ogłosiło wydanie kilku fizycznych wydań na Nintendo Switch. Jednym z nich miała być kolekcja Deponia, która stworzona została we współpracy z Daedalic Entertainment. Fizyczny dystrybutor potwierdził natomiast, że kolekcja pojawi się w sprzedaży w przyszłym tygodniu 16 września. Będzie to jednak wydanie limitowane, ponieważ dostępnych będzie jedynie 4000 kopii, w tym 1000 to edycjia kolekcjonerska. Oto, co otrzymasz na wkładzie:

 

CZTERY gry, wszystkie na jednym kartridżu! Deponia Collection zawiera wszystkie klasyczne przygodówki graficzne Deponia (Deponia, Chaos on Deponia, Goodbye Deponia i Deponia Doomsday).

 

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *