Mario party Superstars
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Mario Party Superstars najczęściej pobieraną grą grudnia 2021 w sklepie Nintendo Switch eShop

Nintendo jak co miesiąc zaprezentowało zestawienie najczęściej pobieranych gier ze…

10 stycznia 2022

Nintendo jak co miesiąc zaprezentowało zestawienie najczęściej pobieranych gier ze sklepu eShop w europejskim regionie. Według zaprezentowanych danych grudzień, czyli świąteczno-noworoczny okres przyciągnął do Nintendo Switch całe rodziny, na co wskazuje najczęściej pobierany tytuł — Mario Party Superstars.

 

Kooperacyjna gra rozrywkowa zawierająca zbiór kultowych minigier ze wcześniejszych wpisów z serii wrzuconych w jedną całość nie miała sobie równych w grudniu. Na niezwykłą popularność Mario Party Superstars wskazuje również niemal kompletne wyprzedanie tej produkcji w fizycznym wydaniu. Aktualnie, aby zakupić ten tytuł trzeba przeznaczyć ponad 300 złotych na Allegro, czyli o około 100 zł więcej niż sugerowana cena detaliczna przez producenta. Wydaje się, że ogromne zainteresowanie tym tytułem przerosło oczekiwania zarówno Nintendo, jak i firmę ConQuest – polskiego dystrybutora sprzętu Big N na Polskę.

 

 

Drugie miejsce należało do grudniowej premiery w postaci Pokemon Brilliant Diamond (Shining Pearl zajęło 7 miejsce), a na trzecim miejscu uplasowało się kultowe Mario Kart 8 Deluxe, które chyba nigdy nie opuściło TOP 3 w tej kategorii. Cieszyć może duże zainteresowanie Big Brain Academy: Brain vs. Brain, które zadebiutowało na Nintendo Switch w przystępnej cenie i cieszyło się naprawdę sporym zainteresowaniem. Z kolei listę pięciu najczęściej pobieranych gier grudnia zamyka Minecraft.

 

Lista 15 najczęściej pobieranych gier na Nintendo Switch ze sklepu eShop w grudniu 2021:

1. Mario Party Superstars
2. Pokemon Brilliant Diamond
3. Mario Kart 8 Deluxe
4. Big Brain Academy: Brain vs. Brain
5. Minecraft
6. Animal Crossing: New Horizons
7. Pokemon Shining Pearl
8. FIFA 22 Legacy Edition
9. Stardew Valley
10. New Super Mario Bros. U Deluxe
11. Unpacking
12. Super Smash Bros. Ultimate
13. Super Mario 3D World + Bowser’s Fury
14. Among Us
15. Zelda: Breath of the Wild

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *