Front Mission 2: Remake
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Mechy powracają! FRONT MISSION 2: Remake ukaże się 12 czerwca na Nintendo Switch

Wydawca Forever Entertainment ogłosił, że oczekiwana kontynuacja Front Mission w…

7 marca 2023

Wydawca Forever Entertainment ogłosił, że oczekiwana kontynuacja Front Mission w zupełnie nowym wydaniu otrzymała datę premiery. Remake klasycznej strategi taktycznej pojawi się na Nintendo Switch 12 czerwca. Będzie to debiut tej gry poza Japonią.

 

 

W zeszłym roku posiadacze Nintendo Switch otrzymali FRONT MISSION 1st: Remake, które okazało się dobrym odświeżeniem kultowej serii. W naszej recenzji remake otrzymał mocne 7/10. Jednak to nie koniec wprowadzania serii Front Mission na Switcha. Jak zostało ogłoszone podczas Nintendo Direct we wrześniu także drugi oraz trzeci wpis zmierza na konsolę Nintendo.

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że remake Front Mission II trafi do sprzedaży 12 czerwca. Front Mission 2: Remake zadebiutuje cyfrowo w cenie 139,99 złotych. Aktualnie nie ma potwierdzenia fizycznego wydania, jednak bardzo prawdopodobne jest, że ukaże się ono w późniejszym terminie jak to miało miejsce w przypadku „jedynki”.

 

„Od drugiego konfliktu na wyspie Huffman’a minęło 12 lat. Zubożała Ludowa Republika Alordesh przeżywa najpoważniejszy kryzys gospodarczy od czasu zakończenia wojny. 12 czerwca 2102, żołnierze Armii Alordesh powstają i pod dowództwem Ven Mackarge, decydują się zawalczyć o swoją niezależność od O.C.U. (Oceania Cooperative Union). We FRONT MISSION 2: Remake, wydarzenia pokazane są z perspektywy trzech osób: Asha, Lisy i Thomasa, którzy tworzą światopogląd wykraczający poza proste rozgraniczenie między dobrem, a złem.” – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym przesłanym przez Forever Entertaiment.

 

GŁÓWNE CECHY GRY FRONT MISSION 2: REMAKE:

– Przyspieszone loadingi
– Wsparcie dla wielu nowych języków (EN, FR, ES, PT, IT, DE, PL, ZH, JA)
– Nowa opcja „free camera”, pozwalająca przybliżyć obraz podczas rozgrywki i szczegółowo przyjrzeć się Wanzerom
– Nowe opcje zmiany kolorów i kamuflażu
– Nowoczesne efekty
– Odświeżony soundtrack

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *