Hatred Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Niezwykle brutalne i kontrowersyjne Hatred zostanie wydane na Nintendo Switch

Nintendo od jakiegoś czasu odchodzi od uroczego i radosnego wizerunku,…

13 kwietnia 2020

Nintendo od jakiegoś czasu odchodzi od uroczego i radosnego wizerunku, z którym przez lata kojarzona była japońska korporacja. Nintendo Switch przełamało niejako pewną barierę i właśnie na ten sprzęt trafiają wszelakie gry dla dorosłych, które wcześniej nie miały by szans wydania na konsole Nintendo. Jedną z nich będzie Hatred, niezwykle brutalna izometryczna strzelanka  stworzona przez polskie studio Destructive Creations.

 

Twórcy Hatred swoją „dobrą nowiną” postanowili podzielić się w wraz z złożeniem Wielkanocnych życzeń dla swoich fanów:

 

 

Hatred to strzelanka z izometryczną kamerą przypominającą znane serie RPG takie jak Diablo, Baldur’s Gate, czy Divinity. W grze wcielamy się w postać nienazwanego mężczyzna, który gardzi ludzkim społeczeństwem i postanawia rozpocząć swoją „krucjatę ludobójstwa”, której jedynym celem jest zabicie jak największej liczby ludzi.

 

Krwawa produkcja od Destructive Creations może pochwalić się ciekawą historią. Gdy Harted został wprowadzony po raz pierwszy na Steam Greenlight, Valve usuneło ją ze sklepu ze względu na kontrowersyjny charakter i przesadną przemoc. Ta decyzja wywołała jeszcze więcej kontrowersji i ostatecznie zmusiła Steam do ponownego wprowadzenia jej do swoich usług i wysłania  listu z przeprosinami od samego Gabe’a Newella do autorów gry.

 

W momencie publikacji tej informacji nie ma słowa o planowanej dacie premiery. Co więcej, obecnie nie jest jasne, czy nie będą musiały zostać wprowadzone zmiany w grze, aby mogła ona zostać wydana na konsolę Nintendo Switch.

 

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *