Big Brain Academy: Brain vs. Brain
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo ogłasza Big Brain Academy: Brain Vs. Brain na Switcha skupioną na trybie wieloosobowym

Nintendo dzisiejszego dnia ogłosiło Big Brain Academy: Brain vs. Brain,…

2 września 2021

Nintendo dzisiejszego dnia ogłosiło Big Brain Academy: Brain vs. Brain, nową edukacyjną grę logiczną, która zadebiutuje 3 grudnia. Tym samym seria Big Brain Academy znana z DS powraca, tym razem na Nintendo Switch. Poniżej możesz sprawdzić zwiastun premierowy, który nieoczekiwanie został opublikowany przez Nintendo na kanale YouTube.

 

 

Gra wprowadzi do Switcha rozgrywkę o tematyce łamigłówkowej z serii Big Brain Academy, tym razem dodając także obsługę trybu wieloosobowego, aby przyjaciele i rodzina mogli grać przeciwko sobie. Oprócz kanapowego trybu dla maksymalnie 4 graczy gra będzie wspierać rozgrywkę dla jednego gracza oraz zabawę online.

W Big Brain Academy: Brain vs. Brain gracze mogą wykonywać codzienne ćwiczenia, aby wyostrzyć swój umysł, zanim zmierzą się z innymi graczami. Zwiastun pokazuje nawet dwoje rodzeństwa korzystającego z tego samego Switcha w trybie przenośnym, dzięki ekranowi dotykowemu. Nintendo wdrąży do gry nawet system Ghost Clash, dzięki czemu możesz sprawdzić swoje wyniki przeciwko innym graczom.

 

Big Brain Academy: Brain vs. Brain na Nintendo Switch jest to trzecią grą z serii Big Brain Academy firmy Nintendo, po poprzednich wpisach na DS w 2005 roku i Wii w 2007 roku. Nieoczekiwanie zapowiedziana przez Nintendo gra logiczna kosztować będzie 29,99 euro i zostanie wydana w fizycznym oraz cyfrowy formacie. Premiera odbędzie się 3 grudnia, czyli tego samego dnia co Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *