NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo Switch OLED trafi do sprzedaży w nowym zestawie z grą Super Smash Bros. Ultimate?

Według informacji krążących na Twitterze, planowane jest wydanie zestawu Nintendo…

6 listopada 2023

Według informacji krążących na Twitterze, planowane jest wydanie zestawu Nintendo Switch OLED wraz z grą Super Smash Bros. Ultimate. Na zdjęciu, które pojawiło się w sieci, widać model konsoli z Joy-Conami ozdobionymi logiem produkcji, a także cyfrową kopię gry oraz trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online.

 

 

Chociaż informacja pochodzi z nieoficjalnego źródła i sugeruje, że zestaw będzie dostępny w Walmart, Nintendo nie potwierdziło jeszcze tych doniesień. Niemniej jednak, taki zestaw mógłby być atrakcyjną propozycją na zbliżające się święta i przyciągnąć uwagę osób, które planują zakup konsoli OLED wraz z grą. Warto również zauważyć, że powrót Joy-Conów z motywem z pewnością ucieszy fanów serii, choć nie jest jeszcze jasne, czy zestaw będzie zawierał specjalne dokowanie związane z tym tytułem.

 

Warto wspomnieć, że Nintendo oficjalnie potwierdziło jedynie zestaw z grą Mario Kart 8 Deluxe. Niemniej jednak, informacja o zestawie Super Smash Bros. Ultimate wydaje się na tyle wiarygodna, że można przypuszczać, iż jest to prawdziwa oferta. Musimy jednak poczekać na oficjalne ogłoszenie ze strony Nintendo, aby poznać daty premiery i ceny.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *