Super Mario Advance Nintendo Switch Online
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo Switch Online rozszerza bibliotekę o trylogię Super Mario Advance już 26 maja!

Abonentów Nintendo Switch Online czeka w przyszłym tygodniu nie lada…

19 maja 2023

Abonentów Nintendo Switch Online czeka w przyszłym tygodniu nie lada gratka, ponieważ trzy gry Super Mario Advance zostaną dodane do biblioteki tej usługi. Super Mario Advance 1, 2 i 3, będą dostępne od 26 maja 2023 r. w ramach subskrypcji Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

 

 

Gry Super Mario Advance zostały pierwotnie wydane na konsolę Game Boy Advance na początku XXI wieku. Są to przeróbki klasycznych gier Super Mario, w tym Super Mario Bros. 2, Super Mario World i Yoshi’s Island. Gry mają zaktualizowaną grafikę i dźwięk, a także nową zawartość i mechanikę rozgrywki.

Abonenci Nintendo Switch Online będą mogli grać w gry Super Mario Advance na swoich konsolach Nintendo Switch już w przyszłym tygodniu. Gry będą dostępne do pobrania i grania w ramach subskrypcji Nintendo Switch Online + Expansion Pack, która obejmuje również dostęp do rosnącej biblioteki klasycznych gier Nintendo.

Fani serii Super Mario z pewnością będą podekscytowani tą wiadomością, ponieważ oznacza to, że będą mogli doświadczyć tych klasycznych gier w nowy sposób. Wraz z dodaniem gier Super Mario Advance, subskrypcja Nintendo Switch Online + Expansion Pack oferuje swoim abonentom jeszcze większą zawartość wliczając w to bibliotekę gier z Nintendo 64, Game Boy Advance, czy DLC do kilku popularnych gier.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *