Kirby's Return to Dream land Deluxe
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowe moce kopiowania trafią do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe

Po ogromnym sukcesie Kirby and the Forgotten Land różowa kuleczka…

11 stycznia 2023

Po ogromnym sukcesie Kirby and the Forgotten Land różowa kuleczka powróci już w lutym na Nintendo Switch do swoich dwuwymiarowych korzeni wraz z wydaniem remake Kirby’s Return to Dream Land Deluxe. Nie będzie to jednak przerobienie gry 1 do 1, ponieważ Kirby otrzyma zupełnie nowe umiejętności kopiowania!

 

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe dodaje „Sand” (Piasek) jako zupełnie nową zdolność kopiowania dla głównego bohatera co zostało właśnie ogłoszone przez oddział Nintendo z Wielkiej Brytanii:

Opcja używania „Piasku” jest drugą nową funkcją po ogłoszeniu mocy „Mecha” z premierowego zwiastuna pochodzącego z ostatniego Nintendo Direct. Właśnie uruchomiona oficjalna strona gry Kirby’s Return to Dream Land Deluxe ujawniła też, że do gry trafi jeszcze jedna „nowa” umiejętność, czyli Festival. Nie jest to zupełnie nowa moc kopiowania, ponieważ oryginalnie zadebiutowała ona w grze Kirby Star Allies, jednak w Dream Land nie była dostępna.

 

 

Oryginalne Kirby’s Return to Dream Land wydane w 2011 roku na Wii zawiera łącznie 23 umiejętności kopiowania i 5 super zdolności. Nadchodzące odświeżenie tej platformówki na pewno doda trzy kolejne moce i wydaje się, że będzie ich jeszcze więcej. Możliwe jest, że nowe zdolności, które trafiły do Kirby and the Forgotten Land, czyli Drill oraz Ranger także trafią do nadchodzącego remake.

 

Return to Dreamland Deluxe to nie tylko nowe umiejętności różowej purchawy. Gra wprowadza m.in. nowy tryb o nazwie Magolor Land. To park rozrywki, w którym znajdziesz różne mini-gry, w które możesz grać z maksymalnie 4 graczami. Twórcy ogłosili, że zapewnią aż 8 nowych mini-gier do multi rozgrywki.

 

Kirby’s Return to Dreamland Deluxe zadebiutuje 24 lutego 2023 roku wyłącznie na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *