Pokemon Legends: Arceus
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowy zwiastun Pokémon Legends: Arceus prezentuje z bliska region Hisui

Pokémon Legends: Arceus to nadchodzącymi wielkimi krokami kolejny ekskluzywny tytuł…

10 stycznia 2022

Pokémon Legends: Arceus to nadchodzącymi wielkimi krokami kolejny ekskluzywny tytuł na Nintendo Switch, który gorączkuje fanów serii i nie tylko. Nintendo, aby podkręcić jeszcze bardziej hype dotyczący gry, która na rynku zadebiutuje 28 stycznia wypuściło właśnie zupełnie nowy zwiastun pt. „A World of Adventure Awaits in Hisui”.

 

 

Twoja przygoda z Pokémon Legends: Arceus rozgrywa się w rozległym, naturalnym majestacie regionu Hisui , w dawnej epoce, kiedy rzadkim było aby ludzie i Pokémon żyli w bliskiej harmonii. Z czasem ta kraina Hisui zostanie nazwana Sinnoh – region, który dobrze znasz. Góra Coronet wznosi się w centrum regionu Hisui, otoczona ze wszystkich stron obszarami o odrębnym środowisku. Każdy obszar jest bogaty we własne cechy naturalne i jest gospodarzem różnych ekosystemów Pokémon. Jednym z takich obszarów są Obsidian Fieldlands, które olśniewają wspaniałymi kwiatami i zieloną roślinnością – co więcej, wydaje się, że roi się od Pokémonów, które preferują łąki i lasy.

 

W trwającym równą minutę pełnym akcji zwiastunie Pokémon Legends: Arceus nie uświadczymy żadnych nowych informacji dotyczących tej produkcji. Jest tutaj sporo walki, łapania Pokemonów, skradania się w wysokiej trawie, czy system craftingu. Mamy też szybki podgląd na kilka środowisk, które zostały wprowadzone do gry. Powiem szczerze, że jako osoba, która najlepsze wspomnienia posiada z Pokemonów wydanych na GameBoy’e i która ostro odbiła się od Switchowych wydań coraz bardziej zastanawiam się nad złożeniem pre-orderu na Arceus.

 

Na plus warto nadmienić, z jaką pozytywną reakcją spotka się powyższe video. Dotychczas byliśmy przyzwyczajeni do ogromnej krytyki ze strony graczy na wszystkie poprzednie materiały o Pokémon Legends: Arceus. Przeglądając listę komentarzy na YouTube widzimy jednak masę pozytywnych wiadomości dotyczących nadchodzącej produkcji. Aż trudno to powiedzieć, ale Game Freak chyba naprawdę wziął sobie do serca wszystkie negatywne głosy, które napływały z każdej strony i wziął się do roboty przy Arceus. Miejmy nadzieję, że pozytywne nastawienie nie przeminie wraz z premierą gry, która ukaże się na rynku 28 stycznia wyłącznie na Nintendo Switch.

 


Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *